15 Dakikada Kolay Kurabiye
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 469
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
0

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Yoğun geçen günlerin yorgunluğunu hafifletmek için herkesin lezzetli anlara ihtiyacı vardır. Eğer siz de böyle hissediyor, günün stresinden kurtulmanın en iyi yolunun demlenmiş bir çaydan geçtiğini düşünüyor, şöyle güzel bir çay keyfi yapmayı diliyorsanız bu keyfi daha da güzelleştirmenin yollarını da arıyorsunuz demektir. Mesela, çayın yanına eklenen nefis bir kurabiye şahane olurdu değil mi? Şahane olurdu da zaman mı var, demeyin; çünkü sırada kurtarıcı bir tarif var! İşte ne zamanınızdan çalacak ne de sizi lezzetten mahrum bırakacak nefis bir kurabiye! Onu ister kendinize bir güzellik yapmak için isterseniz de ani gelen misafirlerinizi sunumsuz bırakmamak için pişirin, tercih sizin. 
Sadece 15 dakikada hazır olacak, ağızda dağılırken sizi de mest edecek bu kolay kurabiye ile lezzete doymak, keyfinize keyif katmak için tüm detaylar videomuzda. Şimdiden afiyet olsun! 

 

YAPILIŞI:

1. Oda sıcaklığındaki tereyağ ve bir kabın içerisine alınır ve yoğurulur
2. Ardından diğer malzemeler eklenir yoğurul aya devam edilir hamur iyice kendini toplayana kadar yoğurulur.
3. Bir dondurma kaşığı yardımı ile hamurdan parçalar alınır yağlı kağıt serili Fırın tepsisine dizilir.
4. Önceden ısıtılmış 180 derecelik fırında 15-20 dk kadar pişirilip servis edilir.

EN ÇOK İZLENENLER