“Adını Sen Koy” Yarışma Kuralları

Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen “Adını Sen Koy” yarışması MigrosTV’de canlı yayınlanan “Nilgün Belgün’le 4 Köşe” programı kapsamında gerçekleştirilmektedir.

Canlı yayın sırasında gerçekleştirilen yarışmaya  www.instagram.com/migros_tr ve www.facebook.com/MigrosTurkiye sosyal medya kanallarından katılım olacaktır. “Adını Sen Koy” Nilgün Belgün’ün canlı yayında yarışmayı ilan etmesi ile başlamakta ve Migros Türkiye Facebook ve Instagram hesapları üzerinden katılanlar arasında kazanan 1 kişiyi seçmesi ile sona ermektedir. Katılımcı, MigrosTV şefinin canlı yayında hazırladığı yemek tarifine en yaratıcı ismi vererek, Facebook ve Instagram hesaplarımızda yer alan ilgili postun altına, yorum olarak paylaşacaktır.

Katılımcılar, www.instagram.com/migros_tr ve www.facebook.com/MigrosTurkiye sosyal medya kanallarına (ücretsiz) girip Nilgün Belgün’ün canlı yayında işaret ettiği paylaşımın (görsel veya video) altına yanıt/yorumlarını yazarak yarışmaya katılacaklardır.

Yarışma sonunda yazılan yorumlar yaratıcılık ve akış açısından, Nilgün Belgün tarafından değerlendirilecek ve seçilen 1 katılımcı, ilan edilmiş olan hediyesini kazanacaktır.

Katılımcı uygulamayı kabul ettiğinde, Migros Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur.

Kampanya sonunda kazanan kişiye direkt mesaj yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Migros Ticaret. A.Ş. sorumlu değildir.

Katılan kişi/profil gerçek olmalı, gizli hesap olmamalıdır.

Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcı herhangi bir hak iddia edemezler. Migros Ticaret A.Ş katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.

Kazanan kişi Nilgün Belgün’le 4 Köşe canlı yayını sırasında ve Migros Türkiye Instagram ve Facebook hesaplarında duyurulacaktır.

“Adını Sen Koy” yarışmasının 6 Nisan 2017 tarihli hediyesi CLATRONIC SETAHAT ÜTÜSÜ olarak belirlenmiştir.

Kazanan kişilere DM (Direkt Mesaj) yoluyla kampanya şifresi iletilecektir. Ürünü Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile alınabilir. Her müşteri üründen maksimum 1 adet hediye ürün alabilir. Ürünlerin ücretsiz olarak kasadan geçebilmesi için kişiye özel şifrelerin alışveriş öncesinde kasiyere iletilmesi gerekmektedir. Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde müşterinin kartına tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.