Ananas Kabuğunda Meyve Salatası
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 288
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Ananas Kabuğunda Meyve Salatası Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Meyveseverler buraya koşsun, size nefis bir tarifimiz var! Şöyle alevlisinden bir tabak olmasa da bolca vitamin dolu hem görsel hem de meyve şölenine tanık olacağınız, hazırlaması kolay, görünümü olay meyve salatası ile derhal tanışın!

Renk renk, birbirinden faydalı meyveleri güzelce dilimleyip içini boşalttığımız ananasın içerisine dolduruyoruz. Son dokunuşu da üzerine bal ya da çikolata sosu dökerek tamamlıyor, keyfimize bakıyoruz.

Bu harika meyve salatası ister televizyon karşısında yorgunluğunuzu atarken size eşlik etsin, ister gün arasında düşen enerjinizi tekrar yerine getirsin! Her nerede tüketecek olursanız olun, sizi alıp tropikal bir iklimde, sahil kenarında keyif yapar gibi hissettirecek, çocukları vitamine doyuracak, farklı ve şık sunumu ile ananas kabuğunda meyve salatası sizi bekliyor! Tüm detaylar için videomuzu izleyin.

Ananas kabuğunda meyve salatası tarifi, ananas kabuğunda meyve salatası yapımı, ananas kabuğunda meyve salatası yapılışı, ananas kabuğunda meyve salatası malzemeleri, ananas kabuğunda meyve salatası nasıl yapılır, ananas kabuğunda meyve salatası nasıl hazırlanır, ev yapımı ananas kabuğunda meyve salatası ve daha birçok pratik ve sıra dışı tarif MigrosTV videolarında sizi bekliyor. Bizi takip etmeye devam edin!

Ananas Kabuğunda Meyve Salatası Yapımı:

1. 2 adet bütün ananasın başını alın ve içini oyun.
2. Tüm malzemeleri bir kapta karıştırıp içini oyduğunuz ananas kabuğuna bir kaşık yardımı ile yerleştirin.
3. Servis ederken üzerine istediğiniz sosu döküp servis edebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER