Çirkin Ördek Yavrusu ile Farecik

Şov dünyasında pek de iyi tutunamamış Ratso ile Çirkin’in yolları bir gün kesişir. Ratso'yu babası zanneden Çirkin zamanla büyüyüp serpilir ve bu süre zarfında birlikte heyecan dolu anlar yaşarlar.

Winnie the Pooh

Ayı Winnie ve arkadaşları Tigger, Tavşan, Piglet, Kanga, Roo, tabii ki kuyruğunu kaybeden sevimli arkadaşları Eeyore'a yardım etmek isterlerken Christopher Robin’in ortadan kaybolduğunu zannederek bir yandan onu da aramaya başlarlar.

Şirinler 2 – The Sumurfs 2

Gargamel yarattığı iki küçük şirinin gerçek şirin olabilmesi için Şirinözüne ihtiyaç duyar ve bunu elde etmek için Şirine'yi yakalar. Arkadaşları Şirine’yi Gargamel’in elinden kurtarmak için insan dostlarıyla birlik olan Şirinler’in başından birbirinden ilginç şeyler geçer.

Şirinler 1 – The Smurfs 1

Korkunç büyücü Gargamel’den kaçan Şirinler büyülü bir kapıdan geçerek kendilerini New York'ta, Central Park'ın ortasında bulur. Şirinler, peşlerinden gelen Gargamel'e yakalanmadan köylerine dönmenin bir yolunu bulmak zorundadır.

Cesur Balık 2 – The Reef 2

Cesur balık Pi, intikam almak için harekete geçen ve kaçırdığı Cordelia'yı zorba köpekbalığı Tory’nin elinden kurtarmaya çalışır. Troy geldiğinde Pi ve Cordelia daha yeni Junior'un ailesi olmuştur. Pi herkesi savaşmak için eğitirken Ronny adında yeni birisi çıkagelir ve kendi yöntemiyle köpekbalıklarından kurtulabileceklerini söyler.

Kayıp Kedi Lynx – The Missing Cat

Kayıp Lynx, İspanyol stüdyoları Kandor Graphics ve YaYa tarafından üretilen 2008 İspanyol-İngiliz bilgisayar animasyonlu macera aile aksiyon komedi filmi! Filmler ve yapımcı Antonio Banderas. Filmin yönetmeni Raul Garcia ve Manuel Sicilia, onlar ve Jose E. Machuca tarafından yazılmıştır.

Pervane – The Breadwinner

Deborah Ellis’in çok satanlar romanından uyarlanan bu animasyon filminde 11 yaşındaki Pervane’nin babası haksız yere hapse girdikten sonra ailesini geçindirebilmek için saçlarını keserek erkek kılığına girerek verdiği yaşam mücadelesi anlatılıyor.

Hazine Avcısının Maceraları – Tad the Lost Explorer

Şikago’da bir inşaat işçisi olan Tad’in kahramanı Max Mordon gibi ünlü bir arkeolog olma hayalinin peşinde kayıp şehir Paititi’yi bulmak üzere bir karışıklık sonucu Peru’ya seyahatiyle başlayan macera dolu bir animasyon filmi.

Neşeli Dalgalar – Surfs Up

Rockhopper türü penguen Cody Maverick tutkunu olduğu sörfçülük deneyimini belgelemek için bir çekim ekibiyle geziyor ve ailesinin rızası olmaksızın Büyük Z Sörf Yarışması'na katılıyor. Bu yarışma boyunca bazı sırlar ortaya çıkıyor. Dostluğun ve tutkunun ön planda olduğu bu eğlenceli animasyon farklı hikayesiyle sizi o dalgaların içine sürüklüyor.