Marmelat Kukla 22. Bölüm : İzin Almak

Bugün çocuğunuzla birlikte severek izleyebileceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz başka bir bölümle sizlerleyiz! Marmelat Kukla 22. bölümüyle izin almak konusunu işledi.

Gül Abla ile Çocuk Atölyesi 5. Bölüm

MigrosTV'den herkese merhaba! Bugün Gül Abla ile Çocuk Atölyesinde sonbahar temalı etkinlikler yapıyoruz!

Marmelat Kukla 21. Bölüm : Yalan Söylemek

Bugün çocuğunuzla birlikte severek izleyebileceğiniz, eğlenirken öğreneceğiniz başka bir bölümle sizlerleyiz! Marmelat Kukla 21. bölümüyle yalan konuşmak konusunu işledi.

Gül Abla ile Çocuk Atölyesi 4. Bölüm

Bugün Gül Abla ile Çocuk Atölyesinde evde kalmış yünlerimiz ve artık kartonlarımızı nasıl değerlendireceğimizi sizlerle paylaştık!

Marmelat Kukla 19. Bölüm: Utanma Duygusu

MigrosTV'den herkese merhaba. Bugün Marmelat Kukla sizlerle! Marmelat Kukla 19. bölümüyle utanma duygusu konusunu işledi. Herkese keyifli seyirler.

Marmelat Kukla 18. Bölüm : Su Kaynaklarımız

Bugün Marmelat Kukla sizlerle! Marmelat Kukla 18. bölümüyle su kaynaklarımız konusunu işledi. Herkese keyifli seyirler.

Marmelat Kukla 17. Bölüm : Akran Zorbalığı

Marmelat ve Kukla'nın bu bölümünde akran zorbalığı hakkında konuştuk ve birbirinden önemli bilgileri sizlerle paylaştık!

Marmelat Kukla 16. Bölüm : Teknoloji ve İnternetin Doğru Kullanımı

Okul Öncesi Öğretmeni, Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve hayat verdiği kukla karakteri Marmelat MigrosTV’de! Bu haftanın konusu ise teknoloji ve internetin doğru kullanımıydı!

Marmelat Kukla 15. Bölüm : Minik Canlılar

Okul Öncesi Öğretmeni, Vantrolog Çiğdem Dağtekin ve hayat verdiği kukla karakteri Marmelat MigrosTV’de! Bu haftanın konusu minik canlılardı!