MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Aralık Burç Yorumları 2. Bölüm

Merhaba sevgili izleyicilerimiz! MigrosTV’de ünlü astrolog Hande Kazanova ile Aralık burç yorumlarının ikinci bölümüne hoş geldiniz. Önceki videomuzda Koç’tan Başak’a kadar birçok burcu derinlemesine ele almıştık. Şimdi ise sıra Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarında! Öyleyse başlayalım!

Burç Yorumları

Terazi Burcu
Aralık, iletişimsel işlerinizin zirve yapacağı bir ay olacak. Yakın çevrenizdeki konuları iyi organize etmek önemli. Ancak 13-23 Aralık tarihleri arasında alım-satım ve kiralama konularında dikkatli olmalısınız. Maddi konulara ise 23 Aralık – 2 Ocak tarihlerinde özel bir önem vermeniz gerekiyor. Ayrıca 27 Aralık’ta önemli kararlar alma olasılığınız yüksek.

Akrep Burcu
Maddi konular bu ayın odak noktası olacak. Tatil planları devreye girecek. Eğitim konularında 13-23 Aralık tarihleri arasında önemli görüşmeleri tamamlamalısınız. Çünkü bu tarihten sonra süreçlerin zorluğa girmesi mümkün. Maddi konulara ekstra dikkat etmeniz gereken dönemin 23 Aralık – 2 Ocak tarihleri olduğunu söyleyebiliriz. 27 Aralık’ta önemli kararlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay Burcu
Bu ay sizin ayınız! Çünkü Aralık hayatınızda oldukça hareketli bir döneme işaret ediyor. Maddi konulara odaklanacağınız 1-13 Aralık tarihleri arasında dikkatli olmalısınız. 13-23 Aralık’ta maddi konularda zorlanmalar yaşayacaksınız. Yılı kapatırken ifade şekillerinize dikkat etmelisiniz. 27 Aralık’ta borçlarla ilgili konular gündeminizde olacak.

Oğlak Burcu
Dikkatli olunması gereken bir ay! Enerjinizi doğru kullanmada zorlanabilirsiniz çünkü bu ay yataktan çıkmak bile sizlere oldukça zor gelecek. 1-13 Aralık tarihleri arasında planları uygulamada dikkatli olun. 13-23 Aralık’ta dikkatli olmanız gereken konular meydana çıkabilir. 23 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında geçmiş meselelerle yüzleşebilirsiniz. 27 Aralık’ta sevdiğiniz insanla güzel planlar içine girebilirsiniz.

Kova Burcu
Bu ay sosyal çevrenizle hareketli etkinliklere katılabilirsiniz. 1-13 Aralık tarihleri arasında önemli konuları kendinize saklamanız gerekebilir. 13-23 Aralık’ta dikkatli olun, geçmiş konular tekrar gündeminize gelebilir. 23 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında arkadaşlarınızla iletişimde aksaklıklar yaşanabilir. Ayrıca 27 Aralık’ta iş, hizmet ve sağlık alanlarında aktiflik yaşayacaksınız. Bu süreçte sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın!

Balık Burcu
Aralık, mesleğinize odaklandığınız aylardan biri olacak. 1-13 Aralık tarihleri arasında arkadaşlarınızdan önemli haberler alabilirsiniz. 13-23 Aralık’ta eski dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. 23 Aralık – 2 Ocak tarihleri arasında iş merkezli konularda dikkatli olmalısınız. Eğer hayatınızda biri yoksa, 27 Aralık civarında aşk kapınızı çalabilir.

Ayrıca;

Buraya tıklayarak Aralık Burç Yorumları 1. Bölümü izleyebilirsiniz.

Ayrıca buraya tıklayarak MigrosTV Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.