Avcı Böreği
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00/5Toplam: 1 Oy
view 5.409
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
8

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Avcı böreği, lezzet avcılarını bekliyor! Her lezzete kanmayan, böreğin iyisinden anlayan, “elim de biraz lezzetlidir hani!” diyenleri sıradaki tarifimizi hemen uygulamaya davet ediyoruz! Çayıma dost olsun, damağıma lezzet sunsun, aynı zamanda besleyici de olsun; diyorsanız sizi her malzemesi ayrı faydalı, harika bir tarifle tanıştırmak isteriz.

Bolca kıyma ve ince bulguru birleştirip çeşitli baharatlarla nefis bir uyum yakaladığımız, cevizle bol enerji, maydanozla bol vitamin kazandırdığımız avcı böreğinin iç malzemesini taptaze yufkalar arasına dolduruyoruz. Son dokunuşu da yumurta ve galeta unu ile yaptıktan sonra kızdırdığımız yağ içerisine atıyoruz.

Çay sofralarının yıldızı ya da yemek sofralarının şahane başlangıcı olmaya aday avcı böreğine pişerken sabrederseniz ne âlâ; çünkü piştikten sonra tekrar tekrar yememeye pek de karşı koyamayacaksınız! Lezzetine doyamayacağınız nefis tarifin tüm detayları videomuzda, şimdiden afiyet olsun!

 

EN ÇOK İZLENENLER