1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00/5Toplam: 1 Oy
view 1.399
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Peynir sevmeyen çocuklara, kahvaltıda yeni seçenek arayan keşifseverlere, peynirsiz yapamayan, kahvaltıya bayılan herkesi sıradaki tarifimizi uygulamaya davet ediyoruz!

Sunumu hoş, atıştırması pek keyifli, diğer kahvaltılık yiyeceklere de çok yakışacak peynir toplarına bayılacağınızdan eminiz. Yumurta ve un karışımına buladıktan sonra galeta unu ile kapladığımız bu peynir topları ile güne çok daha pozitif başlayabilirsiniz! Fikrimize katılıyorsanız sizi öncelikle Migros reyonlarından Bahçıvan peynir topları ve gerekli diğer malzemeleri almaya sonra derhal mutfağa doğru ilerlemeye alalım! Pratik tarifimizin yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda, şimdiden afiyet olsun!

Bahçıvan peynir topları tarifi, Bahçıvan peynir topları yapımı, Bahçıvan peynir topları yapılışı, Bahçıvan peynir topları nasıl yapılır, Bahçıvan peynir topları nasıl hazırlanır, ev yapımı Bahçıvan peynir topları, Bahçıvan peynir topları yapılışı ve daha birçok peynirli tarif için MigrosTV’yi takip etmeye devam edin.

YAPILIŞI:

. eynirlerin suyunu süzün ardından peynirleri önce una sonra yumurtaya ve son olarak Galata ununa bulayıp kızgın yağda kızartıp sıcak olarak servis edin.
.

EN ÇOK İZLENENLER