Nilgün Belgün ile Dört Köşe programının bu haftaki konuğu Burcu Esmersoy, ödem atmak için maydanoz suyu içtiğini MigrosTV seyircileri ile paylaştı. Sağlıklı beslenmenin en yakın arkadaşı düzenli spor yapmak. Güne daha temiz bir nefes, daha zinde bir beden ile başlamak için spor yapmayı istemek şüphesiz ilk hedef. Hemen şimdi spora başlamak için çok sebebiniz varken, spor şevkinizi arttıracak öneriler de bizden olsun dedik. Migros Sanal Market’ten sizin için tek tıkla sipariş edebileceğiniz spor malzemelerini seçtik. Eşofmanlarımızı, pilates malzemelerimizi, deodorantımızı çantamıza atıyoruz, spor ayakkabılarımızı giyiyoruz ve merhaba sağlıklı hayat!

Eğer spor yaparken de şıklığınızdan ödün vermek istemiyorsanız, farklı model ve renk seçenekleriyle şık eşofmanlara Migros Sanal Market‘ten göz atıp, tek tıkla satın alabilirsiniz.

spor_giysiler

Spor salonlarına gidecek imkanınız yoksa, spor salonunu evinize getirebilirsiniz. Pilates malzemeleri, uygun fiyatlarıyla Migros’ta!

 

Ve elbette rahat ayaklar! Eğer rahatlık ve şıklığı bir arada isteyenlerdenseniz sizin için pek çok önerimiz var. Spor ayakkabı çeşitleri Migros’ta!

diyet-spor

 

EN ÇOK İZLENENLER