Renkli kişiliği ve tüm pozitif enerjisiyle Ceyhun Yılmaz, sunuculuğunu üstlendiği Sohbet Muhabbet programıyla pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 23.00’da sevenleriyle MigrosTV’de buluşuyor!
Her bölümde birbirinden özel konuklar ağırlayan Ceyhun Yılmaz’ın bu haftaki konuğu, bu zamana kadar hayat verdiği birçok rolle kendine hayran bırakan, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Altan Gördüm!
Altan Gördüm’ün oyunculuk kariyerine nasıl başladığı, ilk oyununda neler yaşayıp hissettiği, fotoğraflarla gençliği ve özel hayatına dair merak edilenlerle dolu keyifli sohbete ortak olmak için hemen videomuzu izleyebilirsiniz.

Aynı zamanda programın başlarında, MigrosTV şefimiz Halil Şımır’dan Ramazan sonrasında beslenmeye nasıl devam edilmesi gerektiğine dair önerileri; adalete ve üretmeye adanmış hayatıyla Türk edebiyatının dev ismi Sabahattin Ali’nin hayatına dair önemli detayları öğrenebilirsiniz.
Evde geçen vakitlerinizde keyfinizi yerine getirecek Ceyhun Yılmaz ile Sohbet Muhabbet’in diğer tüm bölümleri için MigrosTV Youtube kanalı ve Instagram hesabını takip etmeye devam edin.

EN ÇOK İZLENENLER