Youtube’de Duygu’nun DIY Günlüğü sayfasından da tanıdığımız, evde kendin yap konseptinin en iyi temsilcilerinden biri olan Sunucu ve Youtuber Duygu Turgut Gökpınar; renkli, yaratıcı, ilham veren fikirleriyle MigrosTV’de!
Sıradaki videomuzda Duygu Turgut Gökpınar önderliğinde dekoratif mum yapmayı öğreniyoruz! Bulunduğu ortama romantik, sıcak ve dingin bir hava kazandıran mumlardan yararlanmayı sıkça tercih ediyorsanız bu fikre bayılacaksınız. Siz de videomuzu izleyerek kendi ellerinizle dekoratif ve mis kokulu mumlar yapabilir ister kendi evinizde kullanarak kendinizi mutlu edebilir isterseniz de hediye ederek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Sonbahar mevsiminin ruhuna da çok yakışacak dekoratif mum yapımı hakkında tüm detaylar Duygu Turgut Gökpınar’ın keyifli anlatımıyla videomuzda sizi bekliyor; şimdiden kolaylıklar dileriz!
Güzel bir hobi kazanarak evde geçirdiğiniz vakti ve ev ortamınızı güzelleştirmek istiyorsanız buna benzer birçok kendin yap fikri için MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER