Moda, gezi, yemek, alışveriş, güzellik gibi birçok konuda yayınladığı videoları ile binlerce takipçisini peşinden sürükleyen Youtuber Deniz Karasu MigrosTV’de!
Gün boyu tüm yükümüzü taşıyıp bolca yıpranan ayaklarımızı güzel bir bakımla şımartma zamanı! Özellikle yaz mevsimiyle çeşit çeşit sandaletler, terlikler sayesinde özgürlüklerini ilan eden ayakların çok daha yumuşak olması, çatlaklardan kurtulup iyi görünmesi için Deniz Karasu’dan birbirinden basit ve etkili öneriler geliyor!
Siz de kolay malzemelerle evde kaldığınız zamanlarda da ayaklarınıza iyi bir bakım uygulayabilir, kuaför elinden çıkmış gibi sonuçlara kavuşabilirsiniz.
Evde kolay ayak bakımı nasıl yapılır, ayak bakımının püf noktaları nelerdir merak ediyorsanız gerekli tüm detayları Deniz Karasu’nun anlatımıyla videomuzdan öğrenebilirsiniz; keyifli seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti güzelleştirecek yemek tarifleri, egzersizler, sağlıklı yaşam, hobi ve daha birçok konuya dair faydalı videolar için MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER