Moda, gezi, yemek, alışveriş, güzellik gibi birçok konuda yayınladığı videoları ile binlerce takipçisini peşinden sürükleyen Youtuber Deniz Karasu MigrosTV’de!
Hijyene ekstra özen gösterdiğimiz bugünlerde dezenfektan, jel, sabun, temizlik malzemeleri, uzun ve sık yıkamalar derken ellerimiz her zamankinden çok daha fazla yıpranıyor. Bu yüzden iyi bir ürünle düzenli bakım yapmalı, uzun vadede ellerimizin yaşlanmasını önlemeliyiz. Peki, nasıl?
Kuruyan, çatlayan elleri iyileştirmek için Deniz Karasu; 1 haftalık el kremi kullanımına eşit formüle sahip Neutrogena Cıca-Onarıcı El Maskesi’ni öneriyor!
Evde kolayca uygulayıp kusursuz sonuçlar elde edebileceğiniz Neutrogena Cıca-Onarıcı El maskesi hakkında gerekli tüm detayları Deniz Karasu’nun anlatımıyla videomuzdan öğrenebilirsiniz; keyifli seyirler!
Evde geçirdiğiniz vakti güzelleştirecek yemek tarifleri, egzersizler, sağlıklı yaşam, hobi ve daha birçok konuya dair faydalı videolar için MigrosTV Youtube kanalımıza da abone olmayı sakın unutmayın!

EN ÇOK İZLENENLER