Enerji Veren Yaz İçeceği Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 1.149
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

Enerji Veren Yaz Meyveli İçecek Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Yaz meyvelerini seven, yazın enerjisi ile dolup taşmak isteyen herkes bu tarifimize yoğunlaşsın! Çilek ve yaban mersini ile lezzeti, yulaf ezmesi ile doyuruculuğu artan bu nefis içecek gün boyu ihtiyacınız olan enerjiyi yudumlamanızı sağlayacak.

Kahvaltıda, havuz başında ya da ofisin bir köşesinde, tükendiğinizi hissettiğiniz tüm anlarda tercih ettiğinizde yeniden toparlanmanıza yardımcı olacak.
Nefis rengi ile iştah kabartan, görünümü ile masallardan fırlama sihirli bir iksir gibi duran bu harika tarif için bardaklarınızı hazırlayın! Yapımı için tüm malzemeler ve detaylar videomuzda. Şimdiden enerji dolu bir gün dileriz!

Enerji veren yaz meyveli içecek tarifi, enerji veren yaz meyveli içecek yapılışı, enerji veren yaz meyveli içecek yapımı, enerji veren yaz meyveli içecek hazırlanışı, enerji veren yaz meyveli içecek malzemeleri, ev yapımı enerji veren yaz meyveli içecek, pratik enerji veren yaz meyveli içecek ve daha birçok farklı ve sağlıklı içecek tarifi MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

Enerji Veren Yaz Meyveli İçecek Yapımı:

1. Tüm malzemeleri yıkayın.
2. Blendera ekleyin ve karıştırın.
3. Servis kabına alarak süsleyin.

EN ÇOK İZLENENLER