Esen Hünal, çok acıkan arkadaşını sadece peynir ve simit sunarak geçiştirecek değil ya; elbette ki ona şipşak bir şekilde ama çok özel bir tarif hazırlayacak!

Simitin eşsiz lezzetine, beşamel sosun uzmanlığını, ıspanağın vitamin dolu lezzetini, peynirlerin sağlığını katacak ve arkadaşını pratik mi pratik, nefis mi nefis bir tarif ile tanıştıracak!

Esen Hünal, sıradaki tarifinde hazırladığı simitleri tepsiye dizip son dokunuşu ortasına birer yumurta kırarak tamamlıyor ve fırına veriyor. Fırının sıcağında pişen yumurtalar, eriyen peynirlerin büyüsü ile birleşiyor ve kimsenin pek de kolay hayır diyemeyeceği harika bir sonuç çıkarıyor!

Esen Hünal’ın anlatımı ile keyifli ve lezzet dolu bu tarifle tanışmak için hemen videomuzu izleyin, şimdiden afiyet olsun!

Esen Hünal, Esen Hünal ile nefis tarifler, Esen Hünal ile püf noktaları, Esen Hünal ile sıra dışı lezzetler, Esen Hünal ile pratik öneriler ve daha birçok konuda keyifli videolar için bizden ayrılmayın!

Faydalı pratik bilgiler, ilginç fikirler, hayatınızı kolaylaştıran öneriler, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler, pratik yemek tarifleri, kendin yap videoları ve çok daha fazlası ile her gün MigrosTV’deyiz.

EN ÇOK İZLENENLER