MENUKAPAT

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

MigrosTV video dünyasına ulaşmak, online tiyatro oyunlarını izlemek ve kadın akademisi platformuna erişmek için üye girişi yapınız

Giriş Yap/Üye Ol

Cep telefonu doğrulama
555 555 55 55
Cep telefonuna gelen SMS şifresini girerek doğrulama işlemini tamamlayın.
Aradığım Şey
Ev Yapımı Sufle Vs. Restoran Yapımı Sufle

Sufle; yumuşacık keki, akışkan çikolatası ile insanın içini sarıp sarmalayan sıcacık bir rüya niteliğinde olan güzelim tatlılardan biridir. Damaklarla buluştuğu an yüzde de yer yer gülümseme olarak gösterir kendini.

Hepimiz ona bayılıyor, tatlı krizlerimizde hemen ona koşuyor, çikolatanın büyüsü ile lezzet diyarlarında hiç durmayacakmışçasına sürükleniyoruz.
Siz de sürükleniyor musunuz gerçekten? Yani sufle yerken sadece o sürece odaklanıp diğer hiçbir şey gözünüzde olmuyor mu? “Sufle dediğin şurada yenir, burada yenmez…” diye iddialı önerilerde bulunanlardan mısınız, yoksa “En güzeli evde yapılıp yenenidir.” diyenlerden mi? Peki iki seçenek sunulsa hangisinin ev yapımı olduğunu, hangisinin dışardan sipariş edildiğini çözebilecek kadar iddialı mısınız?

Sıradaki videomuzda hangisinin ev yapımı olduğunu, hangisinin dışarıdan sipariş edildiğini kahramanlarımızdan çözmesini istedik. Bakalım neler olmuş, detaylar videomuzda. Keyifli seyirler!

Birbirinden farklı lezzet deneyimleri, yorumlar, fiyat tahminleri ve çok eğlenceli anlar için “Bu mu, Bu mu?” dizisinin her hafta yayınlanacak yeni bölümünü takipte kalın.

Ev yapımı sufle tarifi için tıklayın!