Koyu rujlar; kış aylarında yapılan makyajın vazgeçilmez seçimleri arasında yer alır. Bordo, kahverengi, mor, vişne çürüğü, hatta siyah tonları ile gönülleri çalan koyu rujları sürebilmek için birçok kadın; âdeta yılın uygun zamanlarını iple çeker.

Ruju doğru bir şekilde sürmek,makyajın en önemli ve özen gösterilmesi gereken adımlarından biridir. Başrol,koyu rujlarda ise bu özenin daha da artması kaçınılmazdır; ancak bazı püfnoktalarına dikkat edildiğinde bu zor gibi görünen işi kolaylıkla tamamlamakmümkündür. Nasıl mı?
Koyu rujun kusursuz görünebilmesi için ne yapmalı, koyu ruj nasıl sürülmeli gibisoruların cevabını bulabileceğiniz, Fatmanur Öztekin’in keyifli anlatımıylaaklınızdaki sorulara cevap alabileceğiniz videomuz sizi bekliyor. Keyifliseyirler! FatmanurÖztekin Anlatıyor, koru renk ruj nasıl sürülür, koyu ruj sürerken nelere dikkatedilir, koyu ruj sürmenin püf noktaları, koyu renk sürerken dikkat edilmesigerekenler ve daha birçok makyaj ve güzellik önerisi için MigrosTV videolarınıtakip etmeye devam edin.

EN ÇOK İZLENENLER