Hamburger Böreği Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4,33/5 Toplam: 6 Oy
view 1.863
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
3

Hamburger Böreği Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Bugüne kadar batının ve doğunun lezzetleri çarpıştı durdu; ama ne gerek var ki anlamsız rekabetlere? Damak tadı da evrensel olmalıdır bizce, dedik ve batının hamburgeri ile doğunun böreğini ortak bir amaç için buluşturduk. İşte karşınızda hamburger böreği!

“Hamburger böreği mi? O da nasıl oluyormuş?” diyenleri duyar gibiyiz ve onlara acilen denemelerini öneriyoruz! Hem de ne leziz ne harika oluyor bir bilseniz. Çocuklar da bayılıyor, daima çocuk kalan yetişkinler de! Yanına ayran da yakışıyor, çay da asitli içecekler de… Daha n’olsun?

Nefis hamburger böreğinin yapımı ile ilgili tüm detaylar videomuzda. Hemen izleyin ve uygulayın, pişman olmayın.

Hamburger böreği tarifi, hamburger böreği nasıl yapılır, hamburger böreği yapımı, evde hamburger böreği hazırlanışı ve daha birçok farklı tarif MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

Hamburger Böreği Yapımı:

1. İlk işlem olarak tava içerisine zeytinyağı alıp kızdırın. Kızdırmış olduğunuz yağ içerisine ince doğranmış soğanları ilave edip kavurun ve salça ilave edin.
2. Ardından yıkanmış ve temizlenmiş olan ıspanakları ince ince doğrayıp tava içerisine koyu kavurmaya başlayın. Baharatları ekleyip lezzetlendirin ve kenara alın.
3. Daha sonra hamburger yada sandviç ekmeklerininin içerisini keserek çıkarın ve rende kaşar, sotelenmiş ıspanak, salam ve cheddar peynirini koyarak, yağlı kağıt serilmiş fırın tepsisine alın ve önceden ısıtılmış 180 derecelik fırında 20 dakika pişirip servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER