#HayatınKalbi Yarışması Katılım Koşulları

  1. #HayatınKalbi isimli yarışma, Migros Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
  2. Yarışma işleyişi şu şekildedir: Takipçiler hayatın içinde gördükleri kalpleri #HayatınKalbi etiketiyle Migros Türkiye Instagram, Facebook veya Twitter sayfalarında fotoğraf olarak paylaşırlar.
  3. Yarışma 09.02.2016 tarihinde başlayıp, 12.02.2016 tarihinde saat 16.00’da sona erecektir. Gönderilen fotoğraflar arasından kazanan kişi Migros jürisi tarafından seçilecek ve instagram.com/migros_tr www.twitter.com/Migros_Turkiye https://www.facebook.com/MigrosTurkiye/ sayfalarında 12.02.2016 saat 18:00’de açıklanacaktır.
  4. #HayatınKalbi  yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
  5. #HayatınKalbiyarışması katılımcıları, proje sayfalarının çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya araç kullanmayacaklarını, uygulamaya yetkisiz olarak bağlanmayacaklarını ve işlem yapmayacaklarını, diğer internet kullanıcılarının yazılımlarına ve verilerine izinsiz olarak ulaşmayacaklarını veya bunları kullanmayacaklarını kabul ederler. Aksi takdirde Migros Ticaret A.Ş.’nin bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu edilir.
  6. Migros Ticaret A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
  7. Migros Ticaret A.Ş., kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Migros Ticaret A.Ş.’nin sorumluluğunda değildir.
  8. Migros Ticaret A.Ş.’ye, işbu uygulama süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta göndermelerine izin verdiklerini beyan ve kabul ederler.
  9. Bu yarışmaya 18 yaşından küçükler, Migros Ticaret A.Ş. çalışanları ve 1. derece yakınları katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediye kazanmaları halinde bu hediyeler verilmez.
  10. Yarışmaya katılan katılımcılarımızın profilleri gizli olmamalıdır.