İncir Cipsi Tarifi
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 2.107
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

İncir Cipsi Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Huzur dolu sonbahar akşamlarına ya da içimizi titreten kış soğuklarına, lezzetli ve vitamin dolu bir atıştırmalık hazırlamaya ne dersiniz? İster çayın yanına ister güzel bir filmin yanına çok yakışacak incir cipsi ile tanışmak için hazır olun!

Bol yağlı, bol tuzlu, sağlığı tehdit eden cipsler tüketmeye inat; leziz mi leziz, çok faydalı incir dilimlerini fırına veriyoruz. Çocukların da tüketmesini gönül rahatlığı ile sağlayabileceğiniz incir cipsini kendiniz de ofiste ya da küçük gezintilerde ara öğün olarak tüketebilirsiniz.

Hafif mi hafif, tatlı mı tatlı incir cipsi ile hayatınıza güzel bir detay katmak, vücudunuzu sağlık ile tanıştırmak için mevsimin en güzel incirlerini kolayca dilimleyip fırına vererek kısa zamandahazırlayın.İncir cipsi yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda. Şimdiden afiyet olsun!

İncir cipsi tarifi, incir cipsi yapımı, incir cipsi yapılışı, incir cipsi hazırlanışı, incir cipsi nasıl hazırlanır, incir cipsi nasıl yapılır, ev yapımı incir cipsi, pratik incir cipsi, nefis incir cipsi ve daha birçok lezzetli ve sağlıklı atıştırmalık MigrosTV videolarında. Bizden ayrılmayın.

İncir Cipsi Yapımı:

1. İncirleri çok ince bir şekilde yuvarlak olarak kesin.
2. Ardından 100 derecede önceden ısıtılmış yağlı kağıt serili bir tepsiye incirleri dizerek yaklaşık 1-2 saat incirler kuruyup çıtırlaşana kadar pişirin.

EN ÇOK İZLENENLER