Ispanak Salatası
1 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 51 vote, average: 2,00 out of 5
2,00/5Toplam: 1 Oy
view 936
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Ispanak tutkunuysanız, kış mevsiminin gelmesini en çok da ıspanak yiyebilmek için bekliyorsanız yaklaşın! Size, ıspanağa tam anlamıyla doyuracak bir önerimiz var; karşınızda ıspanak salatası!
Pişirme derdi olmayan pratikliği, pişirme sırasında kaybolmayacak vitaminleri ile sizi âdeta kucaklayacak bu sağlık deposuna bir şans vermeye hazır mısınız?

Sıradaki tarifimizde domates, yeşil ve siyah zeytin, pancar turşusu, file badem gibi malzemelerin sihriyle çok sağlıklı, çok renkli bir salata sayesinde güne güzellik, vücudunuza sağlık, damaklarınıza lezzet sunmaya geldik! Mevsimin en taze ıspanak demetini bulup derhal mutfağa doğru ilerleyin, geri kalan tüm detaylar için de videomuzu izleyin. Şimdiden afiyet olsun!

 

YAPILIŞI:

1. Ispanaklar güzelce ayıklanıp yıkanır ve karıştırma kabının içerisine alınır.
2. Soğan kabuklarından ayrılıp ince ince doğranır salataya ilave edilir. 3- Üzerine geri kalan tüm malzemeler sırasıyla ilave edilip iyice harmanlanır ve bekletmeden üzerine rende parmesan serperek servis edebilirsiniz.
4. Servis önerisi: İsteğinize göre malzeme listesini değiştirebilirsiniz.

EN ÇOK İZLENENLER