Kabaklı Köfte Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
4,24/5 Toplam: 6.326 Oy
view 67.576
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

Kabaklı Köfte Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Kırmızı et ve sebzenin uyumunu doyasıya tadabileceğiniz bir yemekte sıra; Kabaklı köfte tarifi. Kabak yemeklerine alternatif yaratmak fakat kabaktan da vazgeçmek istemiyorsanız kolay yemek tarifimiz şimdi MigrosTV’de! Kabaklı Köfte ile davet sofralarınıza yakışacak bir lezzet sunuyoruz. Bu pratik tarifin sırrı iyi etten ilham alan kıyma ve sağlıklı sebze kabakta… Hemen izlemeye ne dersiniz?

Kabaklı Köfte Yapımı:

1. Köftelerin yapılışı için malzemeleri yoğurma kabına alıp hepsi iyice karışana kadar yoğurun.
2. Hazırladığınız harçtan parçalar kopararak yuvarlak yassı köfteler hazırlayın. 
3. Kapaklı bir tava ya da yayvan bir tencereye az sıvıyağ dökün. 
4. Isıttığınız tavaya köfteleri dizin ve bir  tarafını orta dereceli ateşte diğer tarafını kısık ateşte köfteleri kızartın.  5. Daha sonra sıcak olarak servis yapın.
.
100. lıklı ve lezzetli et yemeklerinin sırrı iyi ettedir. Migros'tan aldığınız etler güvenilirdir. Migros, Türkiye'nin her yöresinden düzenli olarak denetlediği iş ortağı çiftçilerden Türkiye'nin en büyük işletme kapasiteli kendi tesisine alım yaparak işler. Migros'taki tüm etler, Gıda - Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın belirlediği esaslara uygun şekilde çiftlikten sofraya kadar %100 veteriner hekim kontrolünde takip edilir. Migros Gıda Güvenliği Sistemi kapsamında 60 kişilik uzman kalite ekibi, 220 kalite kontrol noktasında denetimleri gerçekleştirir. Etler et işletme tesislerinden size ulaşana kadar 0-4 °C'de soğuk zincir ile her aşamada korunmaktadır.Migros'ta et reyonları her gün yeniden taze ürünler ile hazırlanır. Migros Perakende Akademisi, Taze Gıda Fakültesi, Et bölümünde eğitim göre kasaplar etleri sizin için hazırlar. Lezzetli, her damağa uygun %100 dana etinden üretilen köfteler, özel soslarla tatlandırılmış fırınlık ya da ızgaralık ve ihtiyacınız olan tüm etler sizin için hazırlanır. İyi et, iyi gelecek demektir.

EN ÇOK İZLENENLER