Karpuz Pizza
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 163
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
8

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Bugüne kadar yediğiniz tüm pizzaları unutun, sırada pizza tarifi anlayışınızı tamamen yıkıp onu baştan yaratacak bir önerimiz var; karşınızda karpuz pizza!
Karpuz pizza; midenizi yormayacak, yüksek kalorilere sahip olup yediğinizde pişmanlık vermeyecek, sıcak günlerde serinlemenize yardım edecek, üstelik vitamin kaynağı bir tarif. “Nasıl olur?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz; ancak karpuz pizza tarifini uygulayıp onu tattığınız ilk lokmada bize hak vereceğinizden eminiz!

Karpuz ve peynir uyumuna doyacağınız, nane ferahlığına hayran kalacağınız, sunumu hoş karpuz pizza ile yaz keyiflerinize keyif katabilirsiniz. Balkon sohbetlerine, güneşlenme molalarına, sahil yorgunluklarına çok iyi gelecek karpuz pizza yapımı hakkında tüm detaylar için hemen videomuzu izleyebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun!

YAPILIŞI:

1. Bir büyük karpuzun tam ortasından 2 parmak kalınlığında tam yuvarlak bir dilim kesin ve o kestiğiniz ilimi de 8 eşit parçaya bölün.
2. Ardından inçe dilimlenmiş beyaz peyniri, zeytini, çeri domatesi ve nane yapraklarını sırasıyla yerleştirip servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER