Kavunlu Smoothie Kasesi Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
0,00/5Toplam: 0 Oy
view 678
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Kavunlu Smoothie Kasesi Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

“Karpuz mu, kavun mu?” tartışmalarında kavunu galip getirmek için uğraşanlar, sizi yakınımıza alalım! Kavuna karpuzdan daha çok inananlar, ona her tarifte yer verip farklı farklı denemeyi sevenler için; nefis, enerji dolu, lezzet patlaması bir kâse hazırlıyoruz!

Süt ve yoğurdun hafif ama protein dolu katkısını, kavunların ferah ve tatlı lezzetini bal ve chia tohumu ile taçlandırdık. Lime limon, Hindistan cevizi dilimleri ve tozu, mis kokulu nane yaprakları ve her haliyle fark yaratan ejderha meyvesi ile son rötuşları yaptık. Tadan herkesin büyüleneceği, sıcak havalarda yapılan sohbetlere nefis bir arkadaş olacak, görünümü ile de son derece davetkâr kavunlu smoothie kâsesi ile tanışmak için daha fazla geç kalmayın. Tüm detaylar videomuzda, şimdiden afiyet olsun!

Kavunlu smoothie kâsesi tarifi, kavunlu smoothie kâsesi nasıl yapılır, kavunlu smoothie kâsesi nasıl hazırlanır, kavunlu smoothie kâsesi yapımı, kavunlu smoothie kâsesi yapılışı, kavunlu smoothie kâsesi malzemeleri, kavunlu smoothie kâsesi hazırlanışı ve daha birçok tarif MigrosTV videolarında. Bizi takip etmeye devam edin.

Püf Noktası

Daha yoğun bir kıvam için fazla yoğurt ekleyebilirsiniz.

Kavunlu Smoothie Kasesi Yapımı:

1. Donmuş kavun, chia tohumu, yoğurt, süt ve balı mutfak robotuna koyup kıvam alıncaya kadar çalıştırın.
2. Daha sonra içi oyulmuş kavuna smoothie'yi dökün.
. lime limon, ejderha meyvesi, kesilmiş hindistan cevizi ve nane ile süsleyin.

EN ÇOK İZLENENLER