Kayısı Kompostosu Tarifi
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5,00/5 Toplam: 1 Oy
view 2.456
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
4

Kayısı Kompostosu Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Bazı tarifler vardır, daha ismi ile karşılaşıldığı an yüzlerin buruşmasına neden olur; ancak farklı bir seçeneği olur ki ona hayır diyemeyen pek bulunamaz. Komposto da o tariflerden biri. Büyük bir çoğunluk kompostaya pek güzel duygular beslemese de farklı seçeneği olan kayısı kompostosunu sevme olasılığı çok daha yüksektir; çünkü kayısı kompostosu en lezzetli seçeneklerden biridir.

İçerisinde bulunan bolca A, B, C vitaminleri sayesinde son derece sağlıklı bir alternatif olan kayısı kompostosuna bir de karanfil ya da tarçın eklerseniz lezzeti de şifası da âdeta şahlanacaktır. Kayısının tatlı lezzeti sayesinde şekerden uzak durmanıza yardım edecek olması da tercih edilmesi için güçlü sebeplerden biridir. Yetişkinlerin sağlığını korurken çocuklar ve bebekler için de oldukça besleyici olan kompostoyu hazır edip daima dolabınızda bulundurun deriz.

İçinizi ferahlatıp bedeninize enerji katacak nefis tarif için şişeler hazırlandıysa tüm detaylar videomuzda!

Kayısı kompostosu tarifi, kayısı kompostosu yapımı, kayısı kompostosu yapılışı, kayısı kompostosu nasıl hazırlanır, kayısı kompostosu nasıl yapılır, kayısı kompostosu malzemeler, ev yapımı kayısı kompostosu, nefis kayısı kompostosu ve daha birçok sağlıklı içecek için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Kayısı Kompostosu Yapımı:

1. Su, şeker, karanfil ve tarçını derin bir tencereye alın.
2. Şeker eriyip kaynama noktasına gelince kayısıları ekleyin.
3. Kaynayınca altını kısın ve 10-15 dakika kadar ağır ateşte kaynatın.
4. Soğuduktan sonra servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER