Kestane Nasıl Pişirilir?
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 617
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
6

Kestane Pişirme Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Havaların soğumaya başlaması ile birlikte vaktimizin daha büyük bir kısmını evde geçirmeye başlarız. Bu durumda evde geçirilen saatleri çok daha keyifli hale getirmek, güzel atıştırmalıklar ile süslemek gerekir. Şöyle ki; evinizin en huzurlu köşesine geçtiniz, rahat yastığınızı sırtınıza koydunuz, bir film açtınız ya da yeni bir kitaba başlamaya hazırlanıyorsunuz, sıcacık içeceğinizi de aldınız fakat bir şeyler hâlâ eksik gibi mi geliyor? İşte tam da böyle anlarda o eksikliği güzel bir atıştırmalık ile tamamlamak harika bir fikir olabilir.

Keyfinizi tamamlarken sağlığınızdan da vazgeçmek olmaz elbette. O hâlde bol yağlı cipsler yerine daha faydalı bir seçeneğe ne dersiniz? Karşınızda nefis kestaneler! Ev keyfinizi, dost sohbetlerinizi en güzel şekilde tamamlayabilecek güce sahip kestaneler hazırlamaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise kestane pişirilmesi hakkında ihtiyacınız olacak tüm bilgiler videomuzda gizli! İyi pişmiş, leziz hem de kolayca soyabileceğiniz kestanelerin yapımı hakkında tüm detaylar için hemen videomuzu izleyin. Şimdiden afiyet olsun!

Kestane nasıl pişirilir, kestane tarifi, kestane pişirirken nelere dikkat edilmelidir, kestanelerin iyi pişmesi için ne yapılmalı, kestanelerin çiğ kalmaması için yapılması gerekenler ve daha birçok sorunun cevabını bulabileceğiniz püf noktaları içeren videolar MigrosTV’de. Bizi takip etmeye devam edin!

Kestane Pişirme:

1. Kestaneler önce yıkanır.
2. Sonra bıçakla enine çizik atılır.
3. Ancak etli kısmına kadar kesik atılmalıdır.
4. Sonra çizilmiş kestaneler yarım saat kadar suda bekletilir.
5. Hiç kurulamadan ıslak şekilde fırın tepsisine yerleştirilir.
6. 20 dakika 220 derece ısınmış fırında pişmesi yeterlidir.

EN ÇOK İZLENENLER