Kinoa ve Labneli Tahıl Salatası
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 1 Oy
view 1.392
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
6

Salata Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Dün yemeği biraz kaçırdığınızı düşünüp bugün hafif bir yemek mi yemeniz gerektiğini düşünüyorsunuz? Spordan çıktınız, çalışmalarınız boşa gitmesin diye ağır değil ama çok doyurucu bir seçenek mi arıyorsunuz? Tüm hayatınızı sağlık dolu ve fit bir vücutla geçirmek en büyük hedeflerinizden biri mi? Tüm düşünceleriniz için kinoa ve labneli tahıl salata yanınızda olmaya hazır!
Tahılın doyurucu faydası, labnenin yumuşacık lezzeti, kinoanın kilo vermeyi kolaylaştırıcılığı sayesinde bu tarif hem damaklarınıza hem de bedeninize çok iyi gelecek. Hadi parmaklar hemen videoyu oynatma kısmına doğru dokunsun, şimdiden afiyet olsun!

Kinoa ve labneli tahıl salatası tarifi, kinoa ve labneli tahıl salatası nasıl yapılır, kinoa ve labneli tahıl salatası yapımı, kinoa ve labneli tahıl salatası hazırlanışı, nefis kinoa ve labneli tahıl salatası, düşük kalorili kinoa ve labneli tahıl salatası yapılışı ve daha birçok sağlık dolu salata tarifi MigrosTV videolarında sizi bekliyor. Bizi takip etmeye devam edin.

Salata Yapımı:

1. Salata için kullanılacak tüm tahıl ürünlerini derin su içerisinde yenilebilecek yumuşaklığa gelene kadar haşlayın.
2. Ardından bir karıştırma kabı içerisinde labne peynirini krema kıvamını alana dek bir çırpma teli yardımıyla karıştırın.
3. Haşladığınız ve soğumuş olan tahıl ürünlerini labne peyniri olan kabın içerisine aktarıp, labneyi tüm ürünlere yedirecek şekilde yavaşça karıştırın.
4. Ardından servis yapacağınız salata tabağına aktarın ve üzerine nane yaprakları ekleyip yanında limon ve zeytinyağı ile servis edin.

EN ÇOK İZLENENLER