1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
5,00/5 Toplam: 1 Oy
view 11.167
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
5

Kuşkonmaz Çorbası Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Bahar ayları ile birlikte tezgâhlarda görülmeye başlayan, âşıklarının tüm sene yolunu gözlediği kuşkonmazlardan türlü tarifler hazırlamaya devam ediyoruz. Sırada; içinizi ısıtırken, tüm vücudunuza sağlık verecek, dumanı üzerinde bir çorba tarifi var!

Dilimlenen kuşkonmazları un ile birlikte kavurduktan sonra çeşitli baharatlar, et suyu ve bolca krema ile iyice lezzetlendiriyor ve kuşkonmaz sevmeyenlerin bile bayılacağı bir çorba hazırlıyoruz. İştahlar yeterince kabarmışken hatırlatalım, aman sabırsızlığa kapılıp da çorbanızı çok sıcak bir şekilde içmeye çalışmayın. Çorbanın yapımı hakkında tüm detaylar videomuzda, şimdiden afiyet olsun!

Kuşkonmaz çorbası tarifi, kuşkonmaz çorbası yapımı, kuşkonmaz çorbası yapılışı, kuşkonmaz çorbası nasıl yapılır, kuşkonmaz çorbası hazırlanışı, kuşkonmaz çorbası nasıl hazırlanır, kuşkonmaz çorbası malzemeleri, ev yapımı kuşkonmaz çorbası, pratik kuşkonmaz çorbası, nefis kuşkonmaz çorbası ve daha birçok vitamin dolu çorba çeşitleri MigrosTV’de sizi bekliyor!

Kuşkonmaz Çorbası Yapımı:

1. Bir tencereye tereyağını ve unu ekleyip kavurun ardından et suyunu ekleyip devamlı karıştırın.
2. İnce ince doğranmış kuşkonmazları da ilave edip karıştırarak pişirin. Pişmeye yakın baharatlarını ve kremayı ilave edip karıştırın ve servis edin.
3. İsteğe göre pişmeye yakın krema ekleyebilirsiniz

EN ÇOK İZLENENLER