Kütük Bonfile Tarifi
6.457 votes, average: 4,41 out of 56.457 votes, average: 4,41 out of 56.457 votes, average: 4,41 out of 56.457 votes, average: 4,41 out of 56.457 votes, average: 4,41 out of 5
4,41/5Toplam: 6.457 Oy
view 61.108
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Kütük Bonfile Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Et tariflerimizin bir yenisi ile daha karşınızdayız. İyi etimiz ve kolay yemek tarifimiz bir araya geldi ve tadına doyum olmayan kütük bonfile ortaya çıktı. Daha önce yaptığımız enfes kremalı mantarlı bonfile tarifimizi hatırladınız mı? İşte o tarife müthiş bir alternatif; kütük bonfile. Lezzet durağımızda, bonfile marine etmekle işe koyulduk…  ‘Bonfile nasıl yapılır?‘ sorusunun en güzel cevabı şimdi MigrosTV’de!

Kütük Bonfile Yapımı:

1. Bonfileyi, zeytinyağı ve baharatları bir kap içine alın bir gece marine edin.
2.  Kızgın tavada bonfileyi mühürleyin ve önceden ısıtılmış 250 derece fırında 8 - 10 dakika pişirin.
.
100. lıklı ve lezzetli et yemeklerinin sırrı iyi ettedir. Migros'tan aldığınız etler güvenilirdir. Migros, Türkiye'nin her yöresinden düzenli olarak denetlediği iş ortağı çiftçilerden Türkiye'nin en büyük işletme kapasiteli kendi tesisine alım yaparak işler. Migros'taki tüm etler, Gıda - Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın belirlediği esaslara uygun şekilde çiftlikten sofraya kadar %100 veteriner hekim kontrolünde takip edilir. Migros Gıda Güvenliği Sistemi kapsamında 60 kişilik uzman kalite ekibi, 220 kalite kontrol noktasında denetimleri gerçekleştirir. Etler et işletme tesislerinden size ulaşana kadar 0-4 °C'de soğuk zincir ile her aşamada korunmaktadır.Migros'ta et reyonları her gün yeniden taze ürünler ile hazırlanır. Migros Perakende Akademisi, Taze Gıda Fakültesi, Et bölümünde eğitim göre kasaplar etleri sizin için hazırlar. Lezzetli, her damağa uygun %100 dana etinden üretilen köfteler, özel soslarla tatlandırılmış fırınlık ya da ızgaralık ve ihtiyacınız olan tüm etler sizin için hazırlanır. İyi et, iyi gelecek demektir.

EN ÇOK İZLENENLER