Mandalina Cipsi Tarifi
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5
5,00/5Toplam: 2 Oy
view 1.958
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
5

Mandalina Cipsi Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Güzel bir filmin yanında ya da bilgisayar başında uzun geçirilen çalışma saatlerinde o eller, atıştıracak bir şeyler arıyor biliyoruz! Bunun için yanınıza atıştırmak için bolca bisküvi ya da cipsler kondurduğunuzu da! Ancak gözleriniz ekrana kilitliyken yediğiniz şeylerin ne kadar ciddi kalorilere sahip yiyecekler olduğunu unutuyorsunuz. Ne kadar yediğinizin hiç farkında olmadan bir de bakıyorsunuz ki o kocaman paketleri mideye indirivermişsiniz!
Bu isteğe dur demek biraz zor olabilir; evet ama yiyecek çeşidini değiştirmek daha kolay, bize inanın. Bol kalorili, zararlı yiyecekler yerine evde kendiniz sağlıklı atıştırmalıklar hazırlarsanız hem isteğimize dur dememiş hem de vücudunuza kötülük etmemiş olursunuz.

O halde ister ara öğünde ister bir film yanında tüketebileceğiniz sağlıklı mı sağlıklı, turuncu mu turuncu ve sevimli mi sevimli o atıştırmalıkları hazırlamaya birlikte başlayalım!

Mandalina cipsi nasıl yapılır, nefis mandalina cipsi ve daha birçok faydalı atıştırmalık için MigrosTV videolarını takip etmeye devam edin.

Püf Noktası;

Kullanılacak mandalinalar sert ve fazla sulu olmamalı.

Mandalina Cipsi Yapımı:

1. Mandalinaları çok iyi yıkayın, keskin bir bıçakla çok ince halkalar halinde kesin.
2. Pişirme kağıdı serili, fırın tepsisine tek tek yerleştirin.
3. Üzerine esmer şekeri serpiştirin.
4. 100 derece ısınmış fırında bir kez alt üst yaparak kurumaya bırakın.

EN ÇOK İZLENENLER