Matcha Detox Suyu Tarifi
1 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 51 vote, average: 1,00 out of 5
1,00/5Toplam: 1 Oy
view 2.802
totalCook
Toplam
prep
Hazırlama
fork
Kişi
1

MALZEMELER

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Kilo vermek ya da sağlıklı bir yaşam sürmek gibi hedefleriniz varsa sadece
yediklerinize dikkat etmek olmaz. Bu hedefi birtakım takviyelerle desteklemek
gerekir. Örneğin; ödem atmaya yarayan, detoks etkisi olan sular içerek işinizi kolaylaştırmak varken neden bu imkândan yararlanmayasınız değil mi? O halde yaklaşın, size harika bir sır vereceğiz. Matchalı detoks suyu ile acilen tanışıp bünyenize bir güzellik katmaya ne dersiniz?
İsmi epey uzaktan gibi gelse de matcha, aslında yeşil çayın toz halidir.
Kanserden koruma, yaşlanmayı önleme, kolesterolü düşürme, yağ yakma gibi birçok faydası olup tek başına çay ya da kahve çeşitlerinde malzeme olarak kendine yer edinen matcha’ya; bu kez detoks suyunda yer verelim dedim ve işe koyulduk.
Bu nefis tarifte elmanın lezzeti, ıspanağın gücü, maydanoz, süt, matcha çayı
birbirlerine kavuşup mutfak robotunda delicesine dans ediyor ve sonrasında bardaklara doluşup şifa oluyor. Videomuz da izlenip derhal uygulanmayı bekliyor, hadi hemen harekete geçin, şimdiden afiyet, bol sağlık olsun!
Matchalı detoks suyu tarifi, matchalı detoks suyu yapımı, matchalı detoks suyu nasıl yapılır, matchalı detoks suyu nasıl hazırlanır, matchalı detoks suyu malzemeleri, matchalı detoks suyu hazırlanışı, matchalı detoks suyu yapılışı, nefis matchalı detoks suyu, kilo verdiren matchalı detoks suyu ve daha birçok sağlık dolu tarif MigrosTV videolarında, bizden ayrılmayın!

YAPILIŞI:

1. Tüm malzemeleri bir blenderda karıştırın (kıvamına göre süt veya su miktarından değişiliklik yapabilirsiniz ).
2. Tüm malzemeler iyice karışana kadar devam edin ardından bir bardağa alıp hızlıca tüketin.

EN ÇOK İZLENENLER