Migros raflarındaki yıldız ürünlerden amarantı tanıyalım. Amarantın faydaları nelerdir,  amarant nasıl kullanılır, bu videomuzda bulabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana Migros rafları, sizi yıldız ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. MigrosTV olarak da sıradaki videomuzda bu ürünlerden biri olan, horoz ibiği adıyla da bilinen amarant bitkisini sizinle buluşturup daha yakından tanımanızı istedik.

Amarant; ana vatanı Meksika ve Orta Amerika olup çok eski zamanlardan beri kullanılan en iyi bitkisel protein kaynaklarından biridir. Bu özelliğiyle özellikle vegan beslenme şeklini benimseyenler, sporcular ve çiğ beslenenler için kesinlikle yıldız bir üründür!

Hemen videomuzu izleyip amarant nedir, amarantın faydaları nelerdir, amarant nasıl kullanılır, amarant hangi rahatsızlıklara iyi gelir gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Videomuzdan sonra amaranta mutfağınızda daha çok yer vermeye karar verirseniz de size en yakın Migros’tan onu kolayca temin edebileceğinizi sakın unutmayın. Keyifli seyirler!

EN ÇOK İZLENENLER