Migros raflarındaki yıldız ürünlerden kinoayı tanıyalım. Kinoa nedir, kinoanın faydaları nelerdir bu videomuzda bulabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana Migros rafları, sizi yıldız ürünlerle buluşturmaya devam ediyor. MigrosTV olarak da sıradaki videomuzda birbirinden faydalı özellikleriyle son zamanların oldukça popüler bir seçeneği olan kinoayı sizinle buluşturup daha yakından tanımanızı istedik.

Ana vatanı Güney Amerika And Dağları olup soframıza kadar ulaşan kinoayı ister nefis bir kurabiye isterseniz de diyet bir salata hazırlamak için kullanabilirsiniz; çünkü kinoa birçok tarife yakışıp her ihtiyaca karşılık verebilecek kadar mucize özelliklere sahip, vücudunuza sağlık getirmeye çoktan hazır, gerçekten de yıldız bir ürün!

Hemen videomuzu izleyip kinoa nedir, kinoanın faydaları nelerdir, kinoa hangi yemeklerde kullanılabilir, kinoa zayıflamaya yardımcı olur mu gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Videomuzdan sonra kinoaya sofranızda daha fazla yer vermeye karar verirseniz de size en yakın Migros’tan onu kolayca temin edebilirsiniz. Keyifli seyirler!

Yaban mersini videomuz için tıklayın!

EN ÇOK İZLENENLER