Narlı Et Kavurma Tarifi
6.588 votes, average: 4,30 out of 56.588 votes, average: 4,30 out of 56.588 votes, average: 4,30 out of 56.588 votes, average: 4,30 out of 56.588 votes, average: 4,30 out of 5
4,30/5Toplam: 6.588 Oy
view 47.007
totalCook
Toplam
cook
Pişirme
prep
Hazırlama
fork
Kişi
2

Narlı Et Kavurma Malzemeleri

SATIN AL

Sanal Market Seçtiğiniz ürünler, Migros Sanal Market ile tek tıkla kapınızda.

Evlerde bereketin sembolü, antioksidan deposu, mucize kırmızı meyve narı bir de kavurma ile birlikte denemeye ne dersiniz? Bambaşka tadı ile Narlı Et Kavurma tarifi MigrosTV’de!

Narlı Et Kavurma Yapımı:

1. Tencerede zeytin yağını ısıtın.
2. Ufak doğranmış soğanlarla etleri birlikte kavurun.
3. Tuz ve karabiber ekleyin. Unu ekleyip karıştırın.
4. Salçayı ilave edin. Arpacık soğanları ilave edip 5 dakika daha pişirin.
5. Nar tanelerini ekleyip karıştırın ve ocaktan alın.
6. Taze kekik yapraklarını da ekleyip sıcakken servis edin.
.
. arlı tariflerimizi kaçırmayın; narlı şerbet, narlı muhallebi. narlı beyaz çikolatalı cheesecake.
.
100. lıklı ve lezzetli et yemeklerinin sırrı iyi ettedir. Migros'tan aldığınız etler güvenilirdir. Migros, Türkiye'nin her yöresinden düzenli olarak denetlediği iş ortağı çiftçilerden Türkiye'nin en büyük işletme kapasiteli kendi tesisine alım yaparak işler. Migros'taki tüm etler, Gıda - Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın belirlediği esaslara uygun şekilde çiftlikten sofraya kadar %100 veteriner hekim kontrolünde takip edilir. Migros Gıda Güvenliği Sistemi kapsamında 60 kişilik uzman kalite ekibi, 220 kalite kontrol noktasında denetimleri gerçekleştirir. Etler et işletme tesislerinden size ulaşana kadar 0-4 °C'de soğuk zincir ile her aşamada korunmaktadır.Migros'ta et reyonları her gün yeniden taze ürünler ile hazırlanır. Migros Perakende Akademisi, Taze Gıda Fakültesi, Et bölümünde eğitim göre kasaplar etleri sizin için hazırlar. Lezzetli, her damağa uygun %100 dana etinden üretilen köfteler, özel soslarla tatlandırılmış fırınlık ya da ızgaralık ve ihtiyacınız olan tüm etler sizin için hazırlanır. İyi et, iyi gelecek demektir.

EN ÇOK İZLENENLER