Bugün Onların Günü: 23 Nisan Çocuklarına 5 Özel Sürpriz Önerisi

Çocuklara armağan edilmiş bugünü, onlar için çok daha özel ve unutulmaz kılmaya hazır mısınız? İster kendi çocuğunuz, ister komşunuzun ya da bir yakınınızın çocuğu olsun bugün onun elinden tutup birlikte iyi bir şeyler yapmaya ve onu çok mutlu etmeye hazırsanız şimdi sıralayacağımız önerilere bir bakın deriz! İşte 23 Nisan’da çocukları çok mutlu edecek 5 mükemmel öneri…

1. Oyuncak Müzesini Gezin

23 Nisan sabahı güzel bir kahvaltıdan sonra tüm mutluluk hormonlarınızı harekete geçirecek bir geziye ne dersiniz? Eğer ki İstanbul’da yaşıyorsanız bunun için en iyi adreslerden biri Oyuncak Müzesi! Geçmişten günümüze binlerce ilginç oyuncağın sergilendiği bu müzede renkli bir zaman yolculuğu sizi bekliyor. Hem çocuğunuza hem de size keyifli bir gün geçirmenin garantisini veren bu rotayı mutlaka listenize ekleyin.

2. Doğa ile Buluşun

Çocuklarınızın mutlu olmasını istiyorsanız onları mutlaka doğa ile iç içe bir etkinliğe götürün. Hazır toprağın da uyanışa geçtiği şu bahar günlerinde şehrinizin güzel bir köşesini bulun, küçük bir piknik düzenleyin, bisiklet gezisine çıkın, uçurtma uçurun, boyama yapın. Birlikte oksijen dolu, ferah ve enerjik bir gün geçirin.

3. Tiyatroya Götürün

Hem faydalı hem de eğlenceli bir etkinlik mi arıyorsunuz? O halde tiyatroya gitmek, tam da size göre diyebiliriz. Size en yakın tiyatro salonunun programına bakın ve çocuğunuzla birlikte uygun bir oyun seçip bu çocuk bayramını unutulmaz hale getirin.

4. En Sevdiği Yemeği Yapın

Çocukların daima bayıldığı ama ebeveynlerin sınırlama getirdikleri bazı yiyecekler olabilir. Bugün o sınırları birazcık kaldırıp onların çok mutlu olmasını sağlamaya ne dersiniz? Çocuğunuzun en sevdiği yemek ya da tatlı her neyse onu hazırlayın ve onu bu yiyeceğin mis kokuları ile uyandırın, sonra gelsin onun mutluluğuyla mutlu olmalar!

5. Lunapark Günü

Lunaparkta zaman geçirmekten hoşlanmayan bir çocuk tanımıyoruz! 23 Nisan’da çocuğunuzu mutlu etmek istiyorsanız bugünü şehrinizin en büyük lunaparkında geçirebilirsiniz. Gün boyu çeşitli şekerlemeler eşliğinde gezinerek birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile ona harika bir gün armağan edebilir, bu çocuk bayramının hakkını verebilirsiniz.