Babalar Günü İçin 5 Farklı Hediye Önerisi

Annelerin gününü kutladık, sıra “evin direği”, meyve vermese dahi gölgesi yeten babalara geldi. Onları ne kadar sevdiğinizi göstermek için güzel bir fırsat olan Babalar Günü’nü yaratıcı ve kalıcı hediyelerle süslemenin tam zamanı. İşte birbirinden özel 5 hediye önerisi.

1. Telefon Kabı

Biliyorsunuz, akıllı telefonlar her birimizin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Sizin de babanız günlük işlerini akıllı telefonundan hallediyor, ondan ayrılamıyorsa güzel bir telefon kabı hediye edebilirsiniz. Ailecek bir fotoğrafınızın baskılandığı telefon kabı sayesinde babanızın kalbini çalabilir, gün boyu yanından ayırmadığı telefon sayesinde sürekli hatırlanmayı garantileyebilirsiniz.

telefon-kilifi

2. Nostaljik Radyo

Sizin babanız da sürekli eski şarkıların olduğu radyo kanalını açmak istiyor, size popüler şarkıları dinletmiyor, yol boyunca araba radyosunu paylaşmanıza izin vermiyor mu? Bunların hepsi tatlı çekişmelerdir tabii, ama ona güzel bir antika radyo hediye etmek şahane bir fikir olabilir. Antika dükkanlarını gezerek hem kendinize farklı bir gün yaratmış olur hem de istediğiniz hediye radyoyu bularak onu çok mutlu edebilirsiniz.

radyo

3. Tamirat Çantası

Birçok baba çocuğunun geleceğini inşa ettiği gibi evde de birçok eşyayı onarmaya bayılır. Eğer sizin de babanız boş durmayan bir kişiliğe sahipse ona güzel bir tamirat çantası alabilir, çantanın üzerine baktıkça gülümsemesini sağlayacak sevgi dolu bir cümle yazdırabilirsiniz.

tamirci-cantasi

4. Yazı Takımları

Sıradaki tavsiyemiz yazmayı ve okumayı seven babalar için geliyor! Dolma kalemi, hokka, minik bir defterden oluşan zevkli bir yazı takımı ile ince bir hediye yaratabilirsiniz.

babalar-gunu

5. Tavla

Özellikle Türk babaları tavla oynamaya pek meraklıdır. Havaların da ısınmasıyla birlikte dışarıda güzel bir köşe bulup arkadaşlarıyla tavla oynayabilmek onların en büyük heyecanları arasındadır. Sizin babanız da tavla oynamayı çok seviyorsa ona özel, farklı bir tavla seti alabilirsiniz. Tavla kutusunun içerisine de bir sevgi notu ve ufak bir hediye daha da eklerseniz harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

tavla

6. Spor Salonu Üyeliği

Babanızın uzun yıllar sağlıkla, sizinle birlikte yaşamasına katkıda bulunmak istemez misiniz? İstersiniz elbette, o halde bunun için harekete geçme zamanı! Ona güzel bir spor salonunda yıllık ya da 3 aylık bir üyelik hediye edebilir, daha sağlıklı bir yaşam sürmesine katkıda bulunabilirsiniz.

spor-mobil-uygulama

Babalara özel farklı hediye seçenekleri Migros reyonlarında sizleri bekliyor. Hemen ziyaret edin; sanalmarket.com.tr