Çocuklarınız İçin En iyi Karne Hediyesi Önerileri

Yaz tatili geldi çattı! Öğrencileri bir karne telaşı, yakınlarını da bir hediye telaşı almakta. Kararsız kalanlar için birkaç iyi hediye alternatifini sizin için derledik.

Onlara en iyi hediyenin manen değeri yüksek olan şeylerin olacağını unutmayın. Ayrıca çocukların ekranlara sıkışıp kalmasındansa daha çok hayata karışmasını sağlayan hediyeler almaya dikkat edin, bizden önermesi.

Teleskop

“Büyüyünce ne olacaksın?” sorusuna “Astronot olacağım.” Cevabını veren çocuklar için harika seçenek olabilir! Doğaya, gökyüzüne ilgi duyan çocukların şevkini daha da artıracak bu seçenek ile onlara eğitici dakikalar da vermiş olacaksınız. 

teleskop

Bisiklet

Bisiklet, hâlâ en güzel hediyelerden biri! Pedallarını rüzgâra karşı çevirirken hissedeceği özgürlük hissini de hediye edeceğiniz bu tekerlekli canlı, onun en iyi arkadaşı olacak!

bisiklet

Scooter – Kaykay – Paten

Tekerlekli ailenin en güzel, en eğlenceli parçaları bunlar! Dışarıda güvenli bir köşe bulduktan sonra güzel dakikaların anahtarları! Hediye ettiğiniz çocuğun öğrenme aşamasında yanında bulunarak birlikte zaman geçirmenin güzelliğini yaşamanız da cabası! 

scooter

Müzik Aletleri

Müzik, bu dünyanın başına gelen en güzel şeylerden biri. Çocukların bu güzel şeyle yakından ilgilenmesi de bizim başımıza gelen en güzel şeylerden biri olacaktır. Bir çocuğa karne hediyesi olarak bir müzik aleti almak, onun hayatına bol notalı bir dokunuş yaparak ruhunu güzelleştirmektir. Ona kendi müziğini yapma imkânı tanıyarak özgüvenini pekiştirmesine katkıda bulunacak ve onun hayatında önemli bir yere sahip olacaksınız. 

gitar

Tablet

Çocukların ne kadar ekranlara sıkışıp kalmalarını istemesek de teknolojinin sonsuz imkanlarından kaçmak da biraz haksızlık olacak gibi. Dozu ayarlanabildiği sürece çocuk için iyi olacak tabletler ile ona her konu hakkında bilgi sahibi olmanın, öğrenmenin keyfini kolayca yaşatabilirsiniz. 

tablet

Hobi Paketi Hazırlayın

Tüm yaratıcılığınızı konuşturun ve onun sevebileceği boyama kitabı, yapboz, kart oyunları, satranç gibi küçük şeyleri toplayın, güzel bir kutuya doluşturun. İçine minik şekerlemeler de eklerseniz tadından yenmez.

Migros reyonlarından birbirinden güzel karne hediyeleri, özel indirimler ve kampanyalarla sizleri bekliyor. Hemen ziyaret edin; sanalmarket.com