Evinizi Daha Keyifli Hale Getirmenin Renkli ve Eğlenceli Yolları

Evinizin tasarımını değiştirmeye mi karar verdiniz? Canlı ve renkli ama aynı zamanda stil sahibi bir eve sahip olmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız önerilere mutlaka göz atın!

1. Tavanınızı Değiştirin!

Bu mütevazi yemek salonunun tavanındaki fuşya esintisi, klasik renk mantığımızı tersine çeviriyor. Tavanı, duvarlardan koyu renk yapmak, odalarda daha samimi bir hava yaratıyor, özellikle de yüksek tavanlı olanlarda.

mutfak dekorasyonu

2. Doğru Notaları Bulmak

Bembeyaz mutfaklar, çılgın renkler kullanmak için biçilmiş kaftan. Duvar seramikleri, koyu tezgahlarınıza yumuşak dokunuşlar yapacak. Eğer büyük bir mutfak balkonunuz ya da bahçeye açılan bir mutfağınız varsa şanslısınız. Bahçenize veya balkonunuza konumlandırabileceğiniz keyifli bir salıncakla evinizde yazlık havası yaratabilirsiniz.

mutfak fikirleri

3. Kapıları ve Çekmeceleri Açan Renkler

Küçük renk dokunuşları her zaman her yere canlılık katar. Size kolay bir mutfak değişimi tavsiyemiz var. Dolap kulplarınızı seramik kulplarla değiştirebilir, kısa yoldan renkli bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

mutfak dolabı

4. Halınızı Kendiniz Yapın!

Azıcık emek ve renkli boyalar ile pahalı ve adeta toz yuvası olan halılara ihtiyacınız kalmayacak. Bu dizaynı, yer boyalarıyla ve boya geçirmeyen bantlarla yapabilirsiniz; üstelik sadece mutfağınızda değil, evinizin diğer mekanlarında da bu farklı ve yaratıcı görünümü yakalayabilirsiniz. Bantları yapıştırdıktan sonra geri kalan yerleri boyayın. İşleminiz bittikten sonra bantları çıkartın ve halı kullanmadan halı görüntüsü vermenin keyfini çıkarın.

halı desenleri

5. Mükemmel Renge Giden Basamaklar

Genellikle dizayn faktörü sayılmayan merdivenler, aslında evinizi renklendirmeniz için mükemmel bir fırsat. Renkli renk boyasıyla basamaklarınızı boyarsanız, evinizin havasını tamamıyla değiştirmiş olursunuz.