Hayat Kurtaran Hediye Önerileri

Yılbaşı yaklaşıyor ama siz hala sevdiklerinize, arkadaşlarınıza, iş yerinde kurada çıkan o çok tanımadığınız iş arkadaşınıza ne hediye alacağınızı bulamadınız mı? İşte sizin gibi kararsızlar ve son dakikacılar için hediye önerilerimiz;

hediye-fikirleri

Kulaklık

Toplu taşımada, sokakta, işte ve hatta evde herkesin kulağında bir kulaklık var değil mi? E kullanımı bu kadar yaygınken sizin de hediye listenize girmesin mi? Her renk her modelde cebinize uygun seçenekleri kulaklık iyi bir hediye opsiyonu olabilir.

hediye-onerleri-yilbasi

Poster

Özellikle gençlerin ve çocukların bayılacağı bir hediye olan posterler, renkli resimler, popüler film afişleri, tavanlarına yapıştırabilecekleri gezegen ve yıldız çıkartmaları onları çok sevindirecektir.

burclar-icin-hediye-onerileri

Sırt çantası

Küçük çantalara asla sığamıyor her seferinde bir şeylerden feragat etmek, bazı şeyleri evde bırakmak zorunda kalan sevdiklerinize büyük boy bir çantası iyi gelecektir.

yilbasi-hediyesi-fikirleri

Duş bakım seti

Saatlerce duştan çıkmayan ve kişisel bakımı sevenler için kusursuz bir hediye seçeneği olan duş setlerini ister alış merkezlerinden topluca alabilir, isterseniz büyük marketlerden ayrı ayrı alıp kendiniz minik bir set yapabilirsiniz. Unutmadan bu tarz hediyeleri Migros Sanal Market’ten de alabilirsiniz.

yilbasi-hediye-onerileri

Atkı- bere- eldiven üçlüsü

Soğuk havalarda kimsenin hayır diyemeyeceği bir üçlü. Sımsıkı saran, soğuktan koruyan kalın şallar tek başına bile bir hediye olabileceği gibi gözünüze az gibi gözükürse bere ve eldiven ile kombinleyerek set haline getirebilirsiniz.Üstelik öyle mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok Migrostan alın, ayağınıza gelsin.

yilbasi-hediyeleri