MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Mutfakta Tasarrufun 6 Yolu

27 Ağustos

mblog_image

Eskilerin ve hatta yenilerin de her zaman dediği gibi; devir tasarruf devri, israftan her daim kaçınmalıyız!

DEVAMINI OKU

En Güzel Yaz Sofraları İçin 8 Dekor Önerisi

23 Ağustos

mblog_image

Sevdiklerinizle dolu, keyifli yaz akşamlarını süsleyen en güzel detaydır nefis sofralar. Davetlerin güzel geçmesi için sofralarda yer alan nefis yemeklerin yanı sıra sofra düzeninin de özenle hazırlanmış olması gerekir. Siz de böyle düşünüyorsanız yaz sofralarını çok daha hoş hale getirecek bu etkili dekor önerilerimize bir göz atın deriz.

DEVAMINI OKU

Yaz Gecelerine Göre 5 Nefis Film

23 Ağustos

mblog_image

Yaz gecelerine uygun bir film arıyorsanız, şu an çok doğru satırları okuyorsunuz! Şimdi bahsedeceğimiz filmler; limonata yanındaki dondurma etkisi yaratacak, bedeninizi sıcağın etkisinden kurtaracak. Âdeta ağzınızda hoş bir tat bırakırken ruhunuzu ferahlatacak. İşte birbirinden nefis 5 yaz filmi önerisi.

DEVAMINI OKU

Yaz Meyve ve Sebzeleri ile Sağlıklı Mama Tarifleri

13 Ağustos

mblog_image

Minik kavanozlara doldurup tatil yolculuğu, yaz yürüyüşleri gibi her an yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz; bebeğinizin keyifle tüketebileceği, bol vitaminli, çok besleyici mama tariflerini sizin için derledik!

DEVAMINI OKU

Bebek ile Yaz Tatilinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

10 Ağustos

mblog_image

Ne kadar da tanıdık gelen ve korkutucu cümleler, öyle değil mi? Bebek sahibi olmak kadar güzel bir duyguyu neden bu şekilde korkutucu kılarız ki? Ya da bu cümleler haklı mıdır gerçekten? Hiç sanmıyoruz!

DEVAMINI OKU

Bebeğinizi Yıkarken Dikkat Etmeniz Gereken 7 Detay

2 Ağustos

mblog_image

Minik bebeğiniz de tıpkı sizin gibi banyo yapıp ferahlama ihtiyacı duyar. Onu en az 3 günde bir yıkamanız hem ruhu hem de minik bedeninin sağlığı için son derece önemlidir; ancak bebekleri yıkamanın pek de kolay olmadığını, bu konu hakkında aklınızda soruların uçuştuğunu biliyoruz. Biraz olsun yardımcı olabilmek için bebeğinizi yıkarken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu başlık altında derledik. Şimdiden size kolaylıklar, bebeğinize mis gibi uykular dileriz!

DEVAMINI OKU

Çocuğunuzun Neye Kabiliyetli Olduğunu Keşfedin

mblog_image

Hepimiz, küçük yaşlarda yetişkin hayatımızda nasıl bir rol alacağımızın küçük kopyalarını veririz. Bu küçük kopyalara göz açanlar, kulak verenler ilerleyen hayatında yönünü çizerken çok daha kararlı olup bilinçli adımlar atarak zaman kaybetmeden başarıyı yakalar.

DEVAMINI OKU

Tatil Dönüşü İşe Adapte Olabilmenin 6 Etkili Yolu

mblog_image

Tüm sene ciddiyetle, zaman zaman kendinizden ödünler vererek çalıştınız ve şahane bir tatili hak ettiniz. Tatil süreci için ne kadar heyecan ve neşe dolsanız da kesinlikleunutmamanız gereken bir nokta var ki o da şu; bütün senebeklediğiniz o muhteşem tatillerin eğlenceli gidişleri olduğu gibi hüzünlü dönüşleri de ihtimaller arasında. Tatile çıkarken aşırı bir mutluluk içerisinde olmanızda sorun yok; ancak tatilden dönerken aşırı bir şekilde üzülürseniz iş performansınız dibe vurabilir ve işlere devam edebilmek için göstereceğiniz çaba artacağındanyaptığınız tatil aslında boşa gider.

DEVAMINI OKU

Mutlu Bir Çocuk Nasıl Yetişir 9 Öneri

mblog_image

Bir çocuk sahibi olmak istiyor ya da olduysanız eğer o çocuğun besin, kıyafet, eğitim ihtiyaçları kadar mutluluğa da ihtiyacı olduğunu unutmamanız gerekir. Çocukların hayatta başarıyı yakalayabilmeleri, kendilerine yetebilmeleri, öz güven sahibi olup mutlu olabilmeleri için ebeveynlerine önemli görevler düşer.

DEVAMINI OKU