MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Bayramda İzleyebileceğiniz Şeker Tadında 5 Film Önerisi

mblog_image

Aile olmayı hatırladığımız bayram günlerinde; aile olmanın güzelliğini, hayattaki zorluklarla başa çıkarken bir olmanın gücünü yer yer hüzünlü; ama daha çok keyifle anlatan, bayramı daha çok gülümseyerek geçirmeyi ve eski günleri yâd etmeyi sağlayacak birbirinden özel, klasikleşmiş filmler ile tekrar buluşmaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU

Babalar Günü İçin 5 Farklı Hediye Önerisi

mblog_image

Annelerin gününü kutladık, sıra “evin direği”, meyve vermese dahi gölgesi yeten babalara geldi. Onları ne kadar sevdiğinizi göstermek için güzel bir fırsat olan Babalar Günü’nü yaratıcı ve kalıcı hediyelerle süslemenin tam zamanı. İşte birbirinden özel 5 hediye önerisi.

DEVAMINI OKU

Babalar Günü’ne Özel 5 Etkinlik Önerisi

mblog_image

Babalar Günü’nde maddi bir hediyeden çok manevi bir hediye etmek istiyorsanız babanızla birlikte keyifli bir gün geçirme planı yapmak iyi bir fikir olabilir. İşte Babalar Günü için özel 5 etkinlik önerisi.

DEVAMINI OKU

Yaz Hamilelerine Tatil Önerileri

mblog_image

Hayatınızın en güzel, en heyecanlı dönemlerinden birini yaşıyor, minik bebeğinizi kucağınıza alabilmek için gün sayıyorsunuz. Oldukça özel olan belki de sadece bir kez yaşayacağınız hamilelik döneminin güzel olduğu kadar daha fazla özen isteyen bir zaman dilimi olduğunu da asla unutmamalısınız. Yaz tatiline çıkarken almanız gereken birkaç önlemi sizin için derledik. Şimdiden hiçbirini ihmal etmediğiniz, keyifli bir tatil dileriz.

DEVAMINI OKU

Yaz Tatilinde Çocuğunuzla Vakit Geçirin: 5 Keyifli Etkinlik Önerisi

mblog_image

Tüm sene çocuğunuz okul ile siz de hayatın yoğun koşuşturmacası ile uğraşıp durdunuz. Şimdi biraz soluklanma zamanı! Yaz tatilini bol keyifle verimli bir şekilde geçirebilmek için 5 tatlı etkinlik önerisini sizin için derledik. Hadi hepsini uygulayın ve mükemmel bir yaz tatiline birlikte imza atın!

DEVAMINI OKU

Karne Gününü Kutlayın: 5 Nefis Pasta Tarifi

mblog_image

Karne günü geldi çattı; artık sırada okul zili, sınav tarihleri, uyandıran alarmlar değil gönlünüzce dinlenip eğlenebileceğiniz uzun bir yaz tatili var. Bu durumda hem ebeveynler hem de çocukların tüm senenin yorgunluğunu çıkarması için küçük bir kutlama yapması şart! İşte karne gününü güzelleştirecek, çocuğunuzu da sizi de mutlu edecek, kendi ellerinizle kolayca yapabileceğiniz birbirinden şirin ve leziz pasta tarifleri.

DEVAMINI OKU

Çocuklara Karne Hediyesi: Yapımı Kolay, Tadı Müthiş!

mblog_image

Çocuğunuz için keyifli bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Okul sonrası için neşeli ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırladık, buyurun…

DEVAMINI OKU

Çocuklarınız İçin En iyi Karne Hediyesi Önerileri

mblog_image

Öğrencileri bir karne telaşı, yakınlarını da bir hediye telaşı almakta. Kararsız kalanlar için birkaç iyi hediye alternatifini sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Çocuğunuzun Ruh Sağlığı İçin: Karne Gününde Nasıl Davranmalı?

mblog_image

Tüm senenin gayretinin birkaç sayısal değerlendirmesi olan karneler gerçekten de çocuğunuzun ruh sağlığının önüne geçecek kadar önemli midir? Kötü bir karnenin cezalandırılması gerekli midir? İyi bir karnenin ödüllendirilmesi şart mıdır? Ceza kadar ödülün de çocuğunuzun ruhunda tahribata yol açabileceğini biliyor musunuz? Kafasında binlerce soru uçuşan tüm ebeveynleri bu satırların devamına davet ediyoruz. Karne gününde nasıl […]

DEVAMINI OKU