MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Yaz Tatilinde Çocuğunuzla Vakit Geçirin: 5 Keyifli Etkinlik Önerisi

mblog_image

Tüm sene çocuğunuz okul ile siz de hayatın yoğun koşuşturmacası ile uğraşıp durdunuz. Şimdi biraz soluklanma zamanı! Yaz tatilini bol keyifle verimli bir şekilde geçirebilmek için 5 tatlı etkinlik önerisini sizin için derledik. Hadi hepsini uygulayın ve mükemmel bir yaz tatiline birlikte imza atın!

DEVAMINI OKU

Karne Gününü Kutlayın: 5 Nefis Pasta Tarifi

mblog_image

Karne günü geldi çattı; artık sırada okul zili, sınav tarihleri, uyandıran alarmlar değil gönlünüzce dinlenip eğlenebileceğiniz uzun bir yaz tatili var. Bu durumda hem ebeveynler hem de çocukların tüm senenin yorgunluğunu çıkarması için küçük bir kutlama yapması şart! İşte karne gününü güzelleştirecek, çocuğunuzu da sizi de mutlu edecek, kendi ellerinizle kolayca yapabileceğiniz birbirinden şirin ve leziz pasta tarifleri.

DEVAMINI OKU

Çocuklara Karne Hediyesi: Yapımı Kolay, Tadı Müthiş!

mblog_image

Çocuğunuz için keyifli bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Okul sonrası için neşeli ve sağlıklı atıştırmalıklar hazırladık, buyurun…

DEVAMINI OKU

Çocuklarınız İçin En iyi Karne Hediyesi Önerileri

mblog_image

Öğrencileri bir karne telaşı, yakınlarını da bir hediye telaşı almakta. Kararsız kalanlar için birkaç iyi hediye alternatifini sizin için derledik.

DEVAMINI OKU

Çocuğunuzun Ruh Sağlığı İçin: Karne Gününde Nasıl Davranmalı?

mblog_image

Tüm senenin gayretinin birkaç sayısal değerlendirmesi olan karneler gerçekten de çocuğunuzun ruh sağlığının önüne geçecek kadar önemli midir? Kötü bir karnenin cezalandırılması gerekli midir? İyi bir karnenin ödüllendirilmesi şart mıdır? Ceza kadar ödülün de çocuğunuzun ruhunda tahribata yol açabileceğini biliyor musunuz? Kafasında binlerce soru uçuşan tüm ebeveynleri bu satırların devamına davet ediyoruz. Karne gününde nasıl […]

DEVAMINI OKU

Çocuklar Yaz Tatilini Nasıl Verimli Geçirebilir? 5 Öneri

mblog_image

Yaz tatili, bütün yıl iyi notlar alabilmek için soluksuz çalışan tüm öğrencilerin dört gözle beklediği en güzel zamanlardır. Bu zamanların her eğlenme hem de öğrenme açısından akıllıca kullanılıp yeni yıla daha güçlü bir şekilde başlamak için doğru değerlendirilmesi gerekir. Bunun için ilk görev ailelere düşmektedir. İşte çocukların daha verimli bir tatil geçirebilmeleri için ailelerin önderliğinde yapabileceği 5 etkili öneri.

DEVAMINI OKU

Müzik Eğitiminin Çocuk Gelişimine 7 Etkisi

mblog_image

Bu dünyanın başına gelen en güzel şeylerden biri değil midir müzik? Öyle ya, üzüldüğümüzde de şarkılara koşarız mutlu olduğumuzda da. Kimi zaman müzik eşliğinde kitap okur kimi zaman deli gibi dans eder kimi zaman da öylece uzanır ruhumuzu dinlendiririz. Boşuna dememişlerdir “müzik, ruhun gıdasıdır.” diye.

DEVAMINI OKU

Doğurganlığı Artıran 8 Besin

mblog_image

Doğurganlık ile beslenmenin ne ilgisi var demeyin, bugünlerde ebeveyn olmaya karar verdiyseniz bu başlığın satırlarına göz atmanızda fayda var! İşte doğurganlığı artıran 8 besin.

DEVAMINI OKU

Perde Seçimi Nasıl Olmalıdır? Dikkat Etmeniz Gereken 6 Detay

mblog_image

Perdeler, evin en önemli detaylarından biridir. Perde seçimi ile evinizin tarzını tamamen değiştirebilir, yeni baştan yaratabilirsiniz. Peki perde alırken nelere dikkat etmeli, perde seçimini neye göre yapmalısınız? Cevabınız tam burada, şöyle buyurun.

DEVAMINI OKU