Yılbaşı Dekorasyonu için Öneriler

Yılbaşı yaklaşırken her yerde şehirde, caddeler süslenirken, meydanlara kocaman çam ağaçları kurulurken evinizi de yeni yıl havasına büründürmek istemez misiniz?

Renkli kâğıtlar, parlak toplar ve özel ışıklarla süslediğiniz yılbaşı ağacı ile evinizi yılbaşına hazırlamanız için yapabileceğiniz birkaç dekorasyon önerisini sizin için derledik.

Yılbaşı ağacını evinizin baş köşesine yerleştirin

Yılbaşı dekorasyonu çam ağacı süslenmeden olmaz! Rengarenk toplar, kar ve geyik ikonları ve süsler ile çevrelediğiniz yılbaşı ağacınızı evinizin baş köşesine yerleştirin ve neşesi ile sizi mutlu hissettirmesine izin verin. Yılbaşı ağacınızı gerçek bir çamdan yapmak yerine büyük marketlerde bulabileceğiniz yapma ağaçlardan seçerseniz doğayı da korumuş olursunuz.

yilbasi-hediyesi-fikirleri

Kar spreyini korkusuzca kullanın

Kar spreyi yılbaşının simgesidir. Bu nedenle evinizi yılbaşı için süslerken ağacınıza, kapı ve pencerelerinize kar spreyiyle yeni yıl ruhunu dışarıdan içeriye taşıyabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa bu işi onlara bırakabilirsiniz, bırakın çeşit çeşit şekillerle evinize renk katsınlar.

yilbasi-agaci

Renk renk ışıklar alın

Yine tüm marketlerde bulabileceğiniz beyaz, kırmızı, mavi renkli ışıklarla ağacınızı, pencerelerinizi ve balkonlarınızı süsleyebilir. Evinize hem içeriden hem dışarıdan yılbaşı dekorasyonu kazandırmış olursunuz.

yilbasi-agaci

Yeni yıl ruhuna yakışan sofralar kurun

Kocaman şık bir sofranın etrafında sevdiklerinizi ağırlayacağınız bir yılbaşı düşünemiyoruz. Bu nedenle misafirlerinizi hem ev hem sofra dekorasyonunuzla mest edin. Kırmızı ve beyaz rengin ağırlıkta olduğu bir masa örtüsü tercih edebilir, kokinalarla masanızı süsleyebilirsiniz.

hindi-tarifi

Abartmamaya çalışın

Yılbaşında evi süslemek ne kadar eğlenceli olsa da dekorasyonunuzda aşırı kaçmamaya dikkat edin. Her şeyde olduğu gibi süslemelerinde fazlası boğucu ve son derece yorucu görünecektir. Bu nedenle renk uyumunu ve dengeyi yakalamaya özen gösterin.

yilbasi-kutlamasi