MBLOG | MigrosTV Blog Sayfası

Sümbül Bakımı Hakkında Bilmeniz Gereken7 Bakım Fikri

mblog_image

Çiçekler; renkleri, kokuları, görünümleri ile yaşam alanlarımızı güzelleştiren en hoş detaylardandır. Sümbül de güzelleştirme ve huzur vermede etkin bir role sahiptir. Güzel bir sümbül çiçeği ile evinize ya da ofisinize bambaşka, taptaze bir hava kazandırmak elinizdedir, ancak tabii ki ona doğru bir şekilde bakarak. O halde sümbül bakımı hakkında detayları gelin birlikte öğrenelim ki bu güzel çiçeğin hem güzelliğini hem de ömrünü artıralım. İşte detaylar…

DEVAMINI OKU

Migros İyi Gelecek Festivali 5-7 Nisan’da!

mblog_image

Migros, müşterileri için ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyor.

DEVAMINI OKU

Sevimlilik Abidesi Golden Retriever Hakkında 8 Bilgi

mblog_image

“Köpekleri mi daha çok seversiniz; yoksa kedileri mi?” sorusu sıkça tartışılan konulardan biridir. Sizin cevabınız nedir bilemeyiz; ancak köpekleri hiç sevmeseniz dahi Golden Retriever cinsine bir sempati duyma olasılığınız oldukça yüksektir.Köpekler arasında “bebek surat” olarak bilinen bir cins olan Golden Retriever, özellikle ilk kez köpek besleyecek olanların rahatlıkla tercih ettiği cinslerden biridir. Sevimli, uyumlu ve çok sadık olan Golden Retriever hakkında bilmediklerinizi öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

DEVAMINI OKU

Yalnız Olmanın 7 Güzel Yanı

mblog_image

Yalnızlık, bunca yıldır her birimize kötü bir durum olarak öğretildi. Yalnız yemek yemek, yalnız sinemaya gitmek, yalnız seyahate çıkmak gibi birçok aktivite sanki mümkün değilmiş gibi öğretildi ve bunları gerçekleştirenlere garip bir gözle bakıldı; fakat uzmanlar, kaliteli bir yalnızlığın insanın karakterine olumlu özellikler kattığını vurguluyor. Saygı ve sevgi çerçevesinde devam eden birlikteliklerin değerinin bilinmesi gerektiğinin yanı sıra insanın yalnızlığını da daima sevebilmesi gerektiğini vurguluyor. Peki nasıl?

DEVAMINI OKU

Teknoloji Detoksu Nasıl Yapılır?

mblog_image

Hayatımıza bir beslenme kavramı olarak giren “detoks” kelimesi, aslında teknolojiden alışveriş bağımlılığına kadar birçok alanda uygulanması gereken bir kavramdır. Birazdan bahsedeceğimiz teknoloji detoksu ile “Teknolojiye tamamıyla veda edin!” demiyoruz; ancak beden ve zihin sağlığınız için birtakım teknolojik toksinlere veda etmeniz gerektiğini vurguluyoruz. 

DEVAMINI OKU

14 Şubat İçin 14 Romantik Plan Önerisi

mblog_image

14 Şubat’ta ne yapmalı? Sevgililer Günü’nü nasıl ölümsüz hale getirmeli? Sevgililer Günü’nde yapılacak en romantik plan nedir? Sizin de aklınızda bu ve benzeri sorular uçuşuyorsa gelin; tatlı ve bir o kadar da romantik plan fikirlerine bir göz atın!
İşte aşkınızı tazeleyecek birbirinden hoş, 14 romantik plan önerisi…

DEVAMINI OKU

14 Şubat Sevgililer Günü İçin Sevgilinizi Şaşırtacak 14 İpucu

mblog_image

14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken herkesin aklındaki ortak soru, bugünü nasıl değerlendireceğidir. Sevgilinize almayı düşündüğünüz hediye nedir bilemeyiz; ama bugünü ona değerli hediyeler almak dışında etkili sürprizler yaparak daha aşk dolu geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Henüz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinize ne gibi bir sürpriz yapacağınıza karar veremediyseniz size yardımcı olacak bu listeye bir göz atın deriz. […]

DEVAMINI OKU

Harekete Geçin: Hayatınıza Farklılık Katacak 6 Basit Alışkanlık

mblog_image

Hepimizin hayatında her gün uygulaması gereken işler vardır; ancak bir süre sonra her gün aynı yollardan geçmek, aynı insanlarla iletişim kurmak, aynı işleri yapmak gibi birçok detay artık can sıkıcı bir hal almaya başlar ve monotonluk âdeta sonumuzu getirir.

DEVAMINI OKU

Kış Kombinlerini Tamamlayacak 5 Aksesuar

mblog_image

Kış mevsimi ile birlikte ısınmak için kat kat giyinmeye başlarız. Bu durumda kıyafet seçeneğimiz artarken şık olma yarışımız da bir tık daha artmış olur. Kimileri artan kıyafet seçenekleri ile kendi tarzını oluşturup sezonun şıklık yarışını başarı ile göğüsler, kimileri ise âdeta rüküşlükten sınıfta kalır. Gelin siz de kışın en temel aksesuarları ile kıyafetlerinizi doğru bir şekilde tamamlamaya çalışın ki bu mevsimin en şık insanı olma unvanını başarı ile kazanın. İşte kış kombinlerinizi güzelce tamamlamanızı sağlayacak, 5 kış aksesuarı…

DEVAMINI OKU