Bayram Migros Kampanyaları ile Yaşanır: İşte Kurban Bayramı’na Özel 9 Kampanya

Bayram alışverişinizi hâlâ yapmadıysanız hem sizi hem de misafirlerinizi mutlu edecek birçok fırsat Migros reyonlarında sizi bekliyor.

Devir tasarruf devri; işte akıllı bir alışveriş için kaçırmamanız gereken, son derece hesaplı, birbirinden harika 9 kampanya:

1. Bayram Dediğin İkramsız Olmaz: Migros’ta Tatlı Kampanya

Bayram demek uzun zamandır bir araya gelemediğiniz sevdiklerinizle görüşme fırsatı, hasret giderdiğiniz sohbetler, kapıya şeker için gelen çocuklar, küslerin barışması demektir. Bunları daha da tatlandırmak için leziz ikramlık çeşitleri Migros reyonlarında sizi bekliyor.
Migros’tan yapacağınız tek seferde 30 TL’lik bayram şekeri veya bayram çikolatası alışverişinde Money Club Kart kullandığınızda 5 Money hediye; Money Bonus Kart kullandığınızda 10 Money hediye kazanabilirsiniz.

turk_kahvesi

2. Ferah Bir Bayram Olsun Diye: Migros’ta Serinleten Kampanya

17 Ağustos’ta Migros’tan yapacağınız 60 TL ve üzeri alışverişinizde;
900 ml Selin Limon Kolonyası 16.90 yerine sadece 5 TL, 180 ml Selin Parfümlü Kolonya çeşitleri 16.90 yerine sadece 5 TL fiyatı ile sizi bekliyor. Stoklar bitmeden acele edin!

turk-kahvesi-nasil-yapilir

3. Leziz Hediyelikler İçin Migros Hazır

Migros’tan 18-19 Ağustos’ta yapacağınız 60 TL’lik alışverişinizde Nestle Madlen 376 gr çikolata ve DVN Madlen 370 gram çikolata 21.90 yerine sadece 7 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. Stoklar bitmeden acele edin!

yilbasi-hediye-onerileri

4. Seçmesi Onlara Kalsın: HediyeM Kart

Sevdikleriniz için harika bir bayram hediyesi vermek ister misiniz? HediyeM Kart alıp içerisine istediğiniz kadar TL yükleyebilir, kartı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kurban Bayramı bereketini artırmak, dayanışmayı güçlendirmek için güzel bir fikir olabilir; ne dersiniz?

burclar-icin-hediye-onerileri

5. Sohbetler Kahvesiz Kalmasın Diye…

Misafirlere en iyi ikram mis kokan bir Türk kahvesidir diye düşünüyorsanız, 16-29 Ağustos tarihleri arasında Migros’a uğramayı sakın unutmayın. 100 gr Kocatepe Türk kahvesi 4,25 yerine sadece 3,45 fiyatı ile sizi bekliyor. Stoklar bitmeden acele edin!

turk-kahvesi

6. Çaydan Vazgeçmeyiz: Migros’tan Sıcacık Kampanya

İster yalnız olalım ister birlikte; havalar sıcak olsun ya da soğuk; bayram olsun ya da hüzün; bir bardak çay hep en iyi dostlarımız arasındadır. Bu bayramda da misafirlerinize bolca çay ikram etmek isterseniz;
1 kg Lipton Yellow Label 28,95 yerine 23,75 ile 1 kg Karali Karadeniz Filiz Çayı 24,95 yerine 18,95 fiyatı ile Migros reyonlarında sizi bekliyor.

limonlu-cayin-faydalari

7. Bayram Temizliği Migros’tan Başlar

Money Club kart ile tek seferde yapacağınız 50 TL’lik temizlik ürünleri alışverişinize 10 Money kazanabilirsiniz.

temizlik

8. Bayram Çocuklarını Sevindirin: Oyuncak Kampanyası

Bayram çocuklarını oyuncak ile sevindirmeye ne dersiniz? Onların hafızalarına iyice kazınabilmek için alacağınız birbirinden güzel oyuncaklar Migros reyonlarında sizi bekliyor. 16-29 Ağustos tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 30 TL ve üzeri oyuncak alışverişine 10 Money kazanabilirsiniz.

cocuk-egitimi

9. Kurbanlıklar Etin Uzmanından

Kurban Bayramı’nda kurbanlık hayvanınızı 9 taksit ve ücretsiz teslimat imkânı ile Migros’tan temin edebilir, rahat bir süreç yaşayabilirsiniz. Detaylar ve kurbanlığınızı hemen satın almak için tıklayın.