Bir Uygulama Bin Kaos Örter: Hayatınızı Kolaylaştıracak 7 App Önerisi!

Güne ‘kalabalık’ başlayanlardan mısınız? Şöyle ki; “Bugün ne yapacağım?”
“Off bugün çok işim  var.”
“Bir kolaylığı olsa…”
“Nasıl yapsam ki?”
“Dur ben bunu bir planlayayım…”

İşte  bu ‘dur’ mevzusuna tek tıklık çözümler getirmek için buradayız. Sizin için hayat kolaylaştıran, kaos uzaklaştıran app’leri araştırdık.

 1- Phone Drive

iPhone’unuza bilgisayarınız üzerinden dosya gönderebileceğiniz ya da telefonunuzdaki dosyaları yönetebileceğiniz bir uygulama.

photo_drive

2- Moves

Sağlıklı yaşam tutkunlarına #iyigelecek bir uygulama. Gün içinde attığınız adımları sayıyor, gün sonu raporunuz da size bağlı bu durumda 🙂 Önemli olan telefonunuzu çantanızda ya da cebinizde, kendinize yakın bir yerde taşıyor olmanız.

Moves

3- Migros Mobil Uygulaması

Alışveriş alışkanlıklarınıza özel belirlenen, Tam Bana Göre diyeceğiniz fırsatları, Money kazandıran güncel indirimleri, Migroskop kampanyalarını ve promosyonlarını markete gitmeden online takip edebilir ve Money Club Kart’ınız ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz!

migrosMagaza

4- YouCam Make Up

Makyajsız olmanız, selfie çekmenize engel değil! Cilt düzgünleştiricileri, göz renklendiricileri, takma kirpik uygulamaları ve hatta kaş şekillendiricileri ile şahane bir güzellik uygulaması.

youcam

5- Calm

Her musibetin başı stres değil midir? Stres ile baş ettikten sonra dertler kederle sıra sıra olsa bile yine de kaldıracak güç insana otomatik geliyor. Calm da bu ‘otomatik’ gelenlerden; dalga seslerinden tutun, kuş cıvıltılarına kadar pek çok sesin yer aldığı bir meditasyon uygulaması. Rahat uyutuyor olması da cabası 🙂

calm

6- Spendbook

Evdeki hesabı çarşıya uyduramayanlardansanız, telefondaki app’i kesenize uydurabilirsiniz. Spendbook uygulaması ile yaptığınız harcamalar bir arada. Olası ‘ben bunu nereye harcadım şimdi’ telaşı da rafa kalkıyor haliyle.

spendbook

 7- Should I Wear Pants Today?

Hava durumuna göre pantolon seçimi yapmanıza olanak sağlayan bir uygulama. Eğer işiniz gereği sürekli pantolon giyme zorunluluğunuz varsa, bu uygulama tam size göre olabilir.

uygulamalar

Hayatı kolaylaştırmak sadece birkaç tık ötede; indirin, güzelleşin!