Eğlenirken Öğrensin: Çocuğunuza Alabileceğiniz 6 Karne Hediyesi Önerisi

Geldik bir dönemin daha sonuna… Sınav stresiydi, hafta sonu ödeviydi, uyumasıydı, beslenme çantasıydı derken günler hızla akıp geçti. Şimdi güzel bir tatil onları bekliyor, veliler için de bir anlamda mesai başlıyor 🙂 Çocuğunuza henüz karne hediyesi alamadıysanız bu fikirler size ışık tutabilir. Çocukların zeka ve beceri gelişimine katkı sağlayacak hediye fikirleri hazırladık sizin için.

1- Kutu Oyunları

Devir teknoloji devri olsa da, dünya artık dijitale dönse de kutu oyunlarının yeri bir başka. Çocukların zeka gelişimini destekleyen ama aynı zamanda eğlenceyi de bir arada sunan  kutu oyunları alabilirsiniz.

grup oyunları

2- Bisiklet

Karlı havalar geride kaldı. Koordinasyon becerisi, konsantre olma yetisini kazandırmasının yanı sıra, iyi bir spor faaliyeti de aynı zamanda. Bisiklet, uzun tatil günlerinin en yakın arkadaşı olabilir.

bisiklet

3- Lunapark Bileti

Eğlence zamanı! Lunapark sevmeyen çocuk yoktur herhalde. Çocuğunuza kombine lunapark bileti alabilir ve ona eğlencede sınır tanımayan bir gün yaşatabilirsiniz.

cocuk-oyunlari-seksek-oyunu

4- Paten

Tehlikeli gibi duruyor olsa da gerekli güvenlik önlemlerini aldıktan sonra çok da eğlenceli. Sahile çıkıp paten kaymaya ne dersiniz hem siz de içinizdeki çocuğu ortaya çıkarmış olursunuz.

paten

5- Teleskop

Geleceğin bilim adamlarına etkili bir hediye olabilir. Teleskop ile hem yeni şeyler keşfedebilir hem de keşfetmenin verdiği heyecan ile eğlenceli vakit geçirebilir.

teleskop

6- Aldım Bitti

Çocuklar sömestr hediyelerine tam not verecek! Migros‘ta çocukların çok seveceği oyuncaklar uygun fiyatları ile sizi bekliyor. Göz atmak için tıklayın!

oyuncaktren