Evde Yapabileceğiniz Pratik ve Renkli 6 Yılbaşı Süsü Önerisi

Yılbaşı ağacı nasıl süslenir sorunun renkli yanıtı ile karışınızdayız bu yazımızda. Ev dekorasyonlarına, yılbaşı süslerine, renkli dekor ürünlerine meraklıysanız bu yazımız size #iyigelecek. Sizin için şahane kendin yap projeleri hazırladık. Evdeki malzemelerle pratik yılbaşı süsleri yapabilirsiniz.

1- Kozalaktan Masa Süsü

Yılbaşı masası dekoru denince akla gelen sempatik figürlerden biri; kozalak. Kozalaktan masa süsü nasıl yapılır, sizin için hazırladık.

kozalak

2- Kar Taneli Mumluk

Kar tanesi ile sempatik bir mumluk yaptık. Masa süsü önerilerinden biri olan kendin yap projemizi izlemek için tıklayın.

kar-taneli

3- Şekerden Yılbaşı Süsü

Evet, şekerden! Farklı yılbaşı süslerinden biri ile devam edelim. Şekerden yılbaşı süsü nasıl yapılır, sizin için hazırladık.

sekerden_yilbasi

4- Kozalaktan Kirpi

Kozalaklı ev süslerinden biri; kozalaktan kirpi. Yılbaşı ağacınıza takabilir ya da ev dekorasyon malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

kozalaktan_kirpi

5- Tarçın Kabuğundan Yılbaşı Süsü

Tarçın kabuğunu dekorasyon malzemesi olarak kullanmanın yaratıcı yollarından biri. Tarçın kabuğundan yılbaşı süsü nasıl yapılır sorusunun yanıtı videomuzda.

tarcin_kabugu

6- Minyatür Yılbaşı Ağacı

Kocaman yılbaşı ağacı yerine minyatür olanları tercih ediyorsanız, bu önerimiz tam size göre. Minyatür yılbaşı ağacı yapıyoruz!

minyatur_agac

Yeni yıl için aldığınız süsleri, yılbaşı akşamından sonra da değerlendirebilirsiniz. Örneğin yılbaşı toplarından şahane bir yılbaşı magneti yapmaya ne dersiniz? Çok daha fazlası için sizi MigrosTV’nin renkli dünyasına davet ediyoruz.

Mutlu yıllar! 😉