Evinizi mi Yenileyeceksiniz? Ev Dekorasyonunda Son Trendleri Sizin İçin Seçtik!

Sarı sonbahar kendini gri kışa bıraktı bırakacak. E haliyle bizde de bir yenilenme, bir değişim isteği alıyor başını gidiyor. Eğer bu ara şu epeydir duran mobilyalarınız ya da ev dekorunuz pek bir gözünüze batıyorsa doğru adrestesiniz. Sizin için son trendleri seçtik. Bunlar bu sene pek bir konuşuluyor haberiniz olsun.

1- Kadife Geçişler!

Sadece ev dekorasyonu değil ayakkabı ve kıyafetler de aldı başını gidiyor. Bu yıl için kadife yılı desek yeridir. Seçim yaparken aklınızda bulunsun.

kadife

2- Duvar Sarmaşığı!

Çiçeklerle aranız nasıl bilmiyoruz ama bildiğimiz şu ki bu sene sarmaşıklar saracak dört bir yanımızı. Duvar sarmaşıkları çok trend bu sene.

sarmasik

3- Farklı Duvar Objeleri!

Yoksa siz hala duvara resim, tablo, çerçeve mi asıyorsunuz? Bu sene ivedikle indirin onları çünkü sıradışı bir moda sizi bekliyor. Bu sene duvara farklı dekorlar asmak moda. Bu fotoğrafta çanta, şapka vs var ama siz yaratıcılığınızla sınırlısınız.

duvar

4- Kare Fayanslar!

Metro alt geçidi gibi fayanslar çok moda bu sene. Evet, aralara dolacak muhtemel kirleri düşündükçe afakanlar basıyor farkındayız ama ev ve banyo temizliğine dair tüm merak edilenler ve ipuçlarıyla hazır ve nazır olduğumuz için çok da dert etmiyoruz açıkcası.

fayans

5- Konuşan Koltuklar!

Evet, bu sene slogan içeren bol mesajlı kanepeler de moda. Bunu ister kanepe dekoru olarak kullanın, isterseniz de yastıkların üzerine konumlayın. Bu sene ‘slogan’ pek moda yani.

koltuk

Bu sene evlerde sıradışı dokular hakim gözüküyor, bakalım ilerleyen trendlerde neler göreceğiz…

Hoşçakalın 😉