Gelin Deneyelim: Eski Oyuncaklardan Şahane Ev Dekorları Olur!

Eski oyuncakları değerlendirmenin yollarını sizin için araştırdık. Çocuklar büyüdükçe istekleri ve eğilimleri de farklılık gösteriyor. Eski oyuncakları başkalarına verme fikri hala sabit ve şahaneliğini korurken, biz onları bir de farklı öneriler ile ev dekorları haline getirdik. Ortaya çok eğlenceli işler çıktı doğrusu!

1- Modası geçmeyen oyuncaklardan biri kaykay. Büyük bir hevesle aldığınız kaykaya, çocuğunuz artık rağbet göstermiyorsa siz de şu şekilde duvara asabilir ve değişik dekorlarla renkli bir görünüm elde edebilirsiniz.

kaykay

2- Oyuncakları aynanın etrafına yapıştırabilir, dilediğiniz renkte boyayabilirsiniz. El yapımı ayna modelleri arayanlara dekoratif ürünler #iyigelecek.

ayna

3- Ah şu legolar. Büyük küçük demeden nasıl da müptela eder insanı. Almalara doyamadığınız legolarla çocuğunuz oynamalara doyduysa artık işi devralabilirsiniz. Mutfak gereçleriniz için sizce de renkli bir alternatif olmaz mı? 😉

lego

4- Eski oyuncak arabalar… Mesela kamyonlar. El işlerine meraklıysanız, buyurun size iğnelerinizi muhafaza edebileceğiniz eğlenceli bir kamyon.

oyuncak

5- Dikkat dinozor çıkabilir! Banyonuzda havlularınızı asmanın eğlenceli bir yolu var, eski oyuncakları bu şekilde değerlendirebilirsiniz!

askilik

Yazımızın finalinde de daha önce paylaştığımız bir lamba modelinden bahsedelim. Yine evdeki oyuncaklarla, şahane bir lamba yapmıştık. Detaylar için tıklayın!